Biorezonance - zkušenosti

Byli jste na biorezonanční terapii a chcete se podělit s touto zkušeností s ostatními?

  • Kde - u jakého lékaře
  • Jste spokojení? vyřešil váš problém?
  • Doporučili byste terapeuta ostatním?
  • Jaký používá přístroj?
  • Jaký jste měli nebo stále máte zdravotní problém?

POZOR - NEVKLÁDEJTE SEM DOTAZY, NEBUDOU ZDE ZODPOVĚZENY, NIKOMU SE NEPŘEPOSÍLAJÍ. DOTAZY PATŘÍ SEM.

Vaše komentáře

Štítna žľaza od: Janka Poliaková 26. 11. 2013, 09:35:47
Dobrý deň,
chcela by som sa podeliť o svoju dobrú skúsennosť s biorezonanciou pri liečbe hypofunkcie šťítnej žľazy.
Lekárka mi na moju diagnózu predpísala lieky - hormóny, s čím som ja nebola stotožnená, preto som hľadala inú alternatívu - našla som biorezonanciu, výsledky mám po kontrole opäť v norme. Som veľmi vďačná za túto alternatívnu metódu liečby aj za moju skvelú terapeutku.
Re: Štítna žľaza od: Slávek J 26. 11. 2013, 10:28:29
Dobrý den, kdo je vaše terapeutka?
Re: Štítna žľaza od: Janka Poliaková 26. 11. 2013, 20:12:59
p. Eva Šenkýrová z Banskej Bystrice (v prípade záujmu pošlem kontakt)
Ekzém od: Slávek J. 11. 12. 2013, 21:00:20
Máme 10ti měsíční holčičku, které se udělal před 3-4 měsíci ekzém. Začalo to na nohou a rozlezlo se to postupně na záda a pak na hrudník a postupně se to zhršovalo. Byli jsme s tím u MUDr. J.Pekárka v Praze. Ten se jí podíval na nohy a zeptal se nás, jestli to nemá po očkování hexavakcínou. Žena to k mému překvapení potvrdila a řekla, že se jí to začlo dělat v tom místě vpichu. Takže pozor na hexavakcínu! Doktor říkal, že očkování proti 6 nemocem současně je celkem silný nápor na játra a ekzém se pak začíná dělat na dráze jater a žlučníku (na lampase) a je to známka oslabených jater. A prý jsme už několikátý případ. Zajímavá souvislost, kterou pan doktor objevil je, že se malá budí v noci od 23 do 3 hodin, kdy jsou podle čínské medicíny aktivní dráhy žlučníku a jater.
Poté nám pan doktor vytestoval potraviny, které malá jí (ty jsme si přinesli v pytlíčkách) a dostala terapii Bicomem a my doporučení k úpravě stravy. Včera jsme byli na druhé terapii, která trvala oproti první diagnostice cca hodinu, poprvé jsme byli před 14dny a trvalo to 2 hodiny. Z hrudníku ekzém zmizel úplně, na zádech je na pár místech cítit pohmatem, ale už není vidět a na nohách se to zlepšilo více než o polovinu. Příští pátek půjdeme na 3. terapii.
Naše dětská doktorka nám doporučila kortikoidy, které jsme zavrhli a šli jsme raději do této alternativy. Myslím, že to byla správná volba, i když jsme tomu nejprve moc nevěřili. Kortikoidy by možná na chvíli potlačily příznaky, ale na oslabená játra asi nic moc.
Re: Ekzém od: L. Hušková 1. 3. 2014, 13:45:26
Navštěvuji Naturcentrum dr. Pekárka s různými problémy - bolesti hlavy, břicha, kolenou, krku apod. Mohu říct, že mé zkušenosti jsou velmi dobré, protože po návštěvách vždy problémy ustoupily. Právě tak u mé maminky, která také centrum navštěvuje.
S pozdravem
L. Hušková
Re: Ekzém od: Alenka 13. 12. 2019, 12:39:00
Zdravím a musím napsat, že souznim s vaším příspěvkem. U mého syna byl s očkováním hexavakcinou také problém v podobě exemu v místě vpichu. Náš doktor to samozřejmě vůbec nebral v potaz jako nějakou kontraindikaci k dalsinlmu očkování. Takže nás do další dávky vyloženě nutí :( Hledám už vselijakou pomoc, jak malému ulehčit. Máte prosím někdo vyzkoušený nějaké takové potravinové doplňky k lepšímu zvládání očkování? Už jsem i uvažovala o homeopatii nebo i té biorezonanci.
Odvykání kouření od: Petr Škvarenina 22. 1. 2014, 12:46:29
Dobrý den, moc děkuji za pomoc Bicomu Brno! Byl jsem tam v květnu 2013 a od té doby ani jedna cigareta.
terapia mi pomohla od: Nikola 6. 2. 2014, 20:19:10
Mám 24 rokov a už v mojich 19 rokoch sa mi prejavili gynekologické problémy. Najprv to bola cysta, potom endometrióza. Cez leto som sa rozhodla vysadiť antikoncepčné tabletky, pretože som začala pociťovať ich nežiaduce účinky a i počas ich užívania sa nedostavila menštruácia. Po ich vysadení menštruácia však stále neprichádzala. Na preventívnej prehliadke mi lekár oznámil ďalšiu diagnózu : polycystické vaječníky. Lekár mi odporúčal znova zobrať antikoncepciu, ale ja som nesúhlasila. Keď som sa posťažovala môjmu terapeutovi, ihneď mal pre mňa riešenie vo forme biorezonančnej terapie. Bola som ohromená, keď sa večer v deň jedinej terapie dostavila približne po pol roku opať menštruácia. Menštruácia trvala 5 dní a prebehla bez bolesti. Ďakujem mojmu terapeutovi Lackovi z Holíča.
Re: terapia mi pomohla od: Nikola 11. 2. 2014, 18:54:10
Terapia bola vykonaná prístrojom BICOM optima v kabinete Jankowitch. Odporúčam, výborná komunikácia.
Re: terapia mi pomohla od: max (pavol.svingalgmail.com) 16. 3. 2017, 10:02:00
Že výborná komunikácia nič som sa u toho jankowitcha nedozvedel iba to čo mi povedal aj lekár...vulgárne vyjadrovanie žiadne profesionálne správanie! žiadny výsledok som nedostal ani stravovací plán nič a zato som zaplatil 100€ plus ešte pýtal 180€ za nejaké prasky ktoré by mi mali pomôcť akože ďakujem pekne za nic...bol som tam prví a posledný krát čisté zderstvo
Re: terapia mi pomohla od: Adela Kubelkova 15. 10. 2016, 16:42:14
DOBRY DEN, pomohla vam bioresonance i odstanit endometriozu ??? dekuji
Dávivý kašel od: Marcela 16. 2. 2014, 21:09:37
Asi rok jsem se trápila a dusila kašlem, obvodní lékařka vždy konstatovala, že jsem poslechově čistá. Až Bicom paní Květoslavy Novákové v Ostravě odhalil plíseň, kterou se podařilo po několika návštěvách odstranit a tím se dávivých záchvatů kašle zbavit.
Re: Dávivý kašel od: Woody 16. 2. 2014, 22:15:25
A kolik bylo potřeba těch sezení?
Re: Dávivý kašel od: Marcela 17. 2. 2014, 10:19:15
To nedokážu říct, protože řeším úplně jiný problém a chodím pravidelně. Ale jinak na vyvedení plísní stačí jedno nebo dvě sezení. Určitě doporučuji, testování je velmi zajímavé a lékaři spoustu věcí neřeší. Např. i zvířata se pravidelně odčervují a my máme v sobě úplnou ZOO a spoustu zátěží. Je to na dlouhé povídání co všechno tenhle přístroj umí odhalit. Mohu taky srovnávat, chodila jsem i k jinému lékaři na Bikom a paní Nováková pracuje velmi poctivě.
MUDr.Pekarek J.,Bicom od: Martinek Vladimir (digifotoooseznam.cz) 28. 2. 2014, 11:17:25
Po odborne i lidske strance jsem velmi spokojen s MUDr. J.Pekarkem, pri zjisteni nem.organu i s lecebnym postupem. Pouziva pristroj Bicom. Mam dlohodobe onemocneni traviciho traktu.
Diabetes od: Jaromír 18. 3. 2014, 09:31:29
Léčím se na diabetes II a snažím se jíst prášky a držet dietu. Ale ke snížení hladiny cukru to nikterak nevede. Zkusil jsem také biorezonanční terapii na přístroji Bicom a s podporou bylinné léčby. Po druhé návštěvě se mě cukr snížil (dokonce z 11,8 na 6,7). Nyní mám ještě absolvovat třetí terapii a věřím, že dojde opět ke snížení a nebudu si muset později píchat inzulín. Za výsledek jsem vděčný paní MUDr. Jadrné, Mohelnice.
zápal plic od: Romana 19. 7. 2014, 08:43:41
Navštívila jsem paní Novákovou se 4letým synem, kterému 2 dny před odjezdem na dovolenou diagnostikovali (RTG) atypický zápal plic. Dr. nasadila antibiotika minimálně na 14 dní a doporučila dítě nechat u babičky a jet na dovolenou bez něj. To bylo nepřijatelné. Za dvě sezení jsme odvedli 5 virů, uvolnili 3 zablokované meridiány, posílili oslabené orgány. Syn je zdravý. Kašle, ale nesípe, dýchá klidně a v noci spí bez jediného probuzení. Vytestovali jsme i atb, která by nepomohla a uškodila. Mohu jen doporučit. Nemám srovnání s jinými, ale paní Květoslava Nováková je opravdu pečlivá.
Alergie na lepek od: Petra (dlouha.pemail.cz) 4. 8. 2014, 15:54:07
Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Lence Hřebíčkové, jejíž ordinace se nachází ve Staré Boleslavi, kde jsem byla zbavena několikatýdenních problémů s bolestmi břicha, neustálým zvracením a dalšími komplikacemi. Když si již doktoři nevěděli rady co se mnou a neustále jen předepisovali další léky a v podstatě doporučovali nejíst, po zhubnutí X kg jsem se rozhodla pro alternativní způsob léčby, který si nyní nemohu vynachválit. Již po prvním sezení se dostavila neskutečná úleva pro mé trávicí ústrojí, načež se započalo s léčbou a dietou. Nyní si mohu s klidným spánkem opět dopřávat vše, co mým chuťovým pohárkům chutná. Občasná očista neuškodí, ale lepek si na mne již nepřijde ;)

Mockrát děkuji!
Nosní mandle od: Ellen 29. 10. 2014, 16:28:24
Dobrý den, chtěla bych poděkovat klinice Bioret za vstřícný přístup a pomoc při léčbě mé dcery. Poprvé jsem Bioret navštívila v lednu 2014 na doporučení mé kamarádky, jako poslední šanci před již objednanou operaci vyjmutí nosních mandlí. Jelikož moje tehdy 3letá dcera trpěla neustále se opakujícími záněty horních cest dýchacích a angínami, měli jsme již začátkem března domluvený nástup do nemocnice. Dceři paní doktorka diagnostikovala hlavně nesnášenlivost kravského mléka a zátěže bakteriální a chemické (antibiotika byly pro nás téměř každodenním lékem, ale zjevně byly bez účinků). Prodělaly jsme celkem 6 terapií a hlavně po dobu terapií došlo k vynechání kravského mléka, musím s potěšením konstatovat, že dcera je bez problémů. Operaci mandlí jsme s potěšením zrušili a i nadále jsme již 7 měsíců bez ATB. Ještě jednou děkuji a vřele doporučuji všem zoufalým maminkám.

Moc zdravím Ellen A. dcera Viktorie
Zápal priedušiek vyliečený po troch Bicom sedeniach od: Eva 21. 4. 2015, 13:31:52
Dobrý deň, chcem sa podeliť o svoju skúsenosť s prekvapivo bleskovým vyliečením silného zápalu priedušiek pomocou Bicomu. Antibiotiká, ktoré mi predpísal moj obvodný lekár vobec nezabrali ako ani rozne zabaly, bylinky, sirupy a pod. 3 týždne som sa nemohla zbaviť suchého dráždivého kašľa a zápalu, v noci nemohla spávať. Lekár mi naordinoval nové antibiotiká ale ja som sa rozhodla pre liečbu pomocou Bicomu. Po dvoch sedeniach sa moj stav výrazne zlepšil a po treťom kašel úplne zmizol ! Antibiotika som už nepotrebovala..Bicom je úžasná cesta liečby tela i duše a dúfam, že sa o jeho účinkoch presvedčí viac a viac ľudí.
Queeny od: Ludka 31. 7. 2015, 10:47:52
Podívejte se na příběh naší kočky
http://www.bicom-optima.cz/veterina/,
které už moc času nezbývalo, ale díky kombinaci biorezonance a koloidního stříbra je zase zdravá.
Re: Queeny od: Monika 9. 5. 2018, 10:21:56
Dobrý den, chystám se teď podniknout terapie u své fenky (vyšlo nám něco na srdci a bakterie ve střevech)...Můžete mi popsat podrobněji, jak vše probíhalo? Jsem u této metody na vážkách, moc se o ní nedá dočíst podrobněji.
Děkuji
Neuropatie - Bicom od: Skácel Jaromír 18. 1. 2016, 19:10:50
Několik roků mám diabetickou neuropatii. V první fázi se mi podařilo zpomalit její postup nárazovým užíváním léku Thiogama ( 2 měsíce ano, 3 měsíce přestávka). Samozřejmě provádím vodní i mechanické masáže chodidel . Před 1/2 rokem mi byl 5 x aplikován program na chodidla pro uvedenou diagnózu. Musím konstatovat, že se mi subjektivně choroba sice nezlepšila, ale její postup se snad až zastavil. Samozřejmě výše uvedenou léčbu Thiogamou a masáže aplikuji dále a v případě zhoršení stavu se opět objednám na terapii Bocomem. nechám opět provést.
koureni od: simona 21. 1. 2016, 19:17:33
Dobry vecer
Byla jsem na jedne terapii proti koureni ktera trvala hodinu. Kourila jsem 22 roku 1_2 krabicky deine. Skpncila terapie a ja zapomel Co to cigarety jsou????.
6 tydnu bez cigaret.????.
Ta terapie pomohla muzou jen doporucit
Revmatismus od: Martina Rubínová 26. 1. 2016, 14:54:37
Dobrý den. Spolupráci s paní Martinou Rubínovou v Jičíně a biorezonancí doporučuji všem, kteří si naříkají na různé neduhy. Já jsem díky oběma načerpala vitalitu a díky odstranění a nebo zmírnění zdravotních problémů se raduji ze života bez omezení. Přišla jsem si řešit revmatismus a podařilo se nám odstranit i zažívací potíže a akutní bolest v noze. Hned po prvním sezení jsem cítila úlevu a zjistila jsem "že to funguje"! Věřím, že mi to vyladění vydrží dlouho a když ne, vím kam zajít pro pomoc. Držím palce Martině, terapii a nám klientům. Hezké dny přeje Alena
Poruchy trávení, klimakterium od: Martina Rubínová 26. 1. 2016, 14:59:27
Biorezonance Jičín, Martina Rubínová
Milá paní Martino, hned od první návštěvy u Vás to pro mě bylo šťastné setkání. Přišlo od Vás nasměrování, jak dál naložit se svými problémy,
nejen zdravotními, ale i psychickými a celkovým životním stylem. Díky změně ve
stravování mám k dnešnímu dni úbytek 12 kg, což je úplně vynikající. Cítím se moc dobře, okolí si všimlo a najednou mám plnou skříň oblečení !!!!! Vždy jsem
se k Vám těšila, odpočinula si a načerpala spoustu pozitivní energie,nových vědomostí a mnoho důležitých informací. Štítná žláza má výsledky také lepší. V očistě jater pokračuji a chleba pečeme
jako o život, moc nám chutná. Jasně, že někdy také zahřešíme, ale bez toho to nejde, že?

Martinko, ještě jednou Vám strašně moc děkuji za
to, co děláte, moc ráda jsem Vás poznala a ráda se svěřila do Vaší péče.
Důvěřovala jsem Vám od prvního okamžiku a ani chvíli nepochybovala o Vašich kvalitách. Přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší práci, ale i v osobním životě,
ať jste šťastná a spokojená !!!!! Ivana O.
Poděkování - alergie od: Klára Kovaříková 3. 2. 2016, 16:12:15
Tímto Vám - celému týmu VO2max www.vo2max.cz chci moc poděkovat za Vás lidský a celostní přístup. Doporučení na biorezonanci jsem dostala od známé v době, kdy už jsem byla nakloněna k řešení jarní pylové alergie pomocí vakcín, protože léčba běžnými prostředky alergologie několik let nezabírala a rozšiřovala se i na potravinové alergie. Po komplexním vyšetření se slečnou Zuzkou jsme řešili příčiny a problémy celého těla (oslabení důležitých orgánů trávicí soustavy, zátěž plísněmi, intoleranci pšenice – vysazení na nezbytnou dobu, objasnění si vlivu psychiky na stav fyzického těla a na závěr alergii na břízu). Jarní sezóna proběhla naprosto bez obtíží a bez nutnosti užívat jakékoli léky nebo spreje. A navíc mi návštěvy u Vás pomohly i s problémy pohybového ústrojí, zlepšila jsem si běžeckou techniku a načerpala jsem mnoho sil a inspirace do všech oblastí života ?
Přeji Vám stejně spokojené klienty a mnoho radosti na Vaší cestě. Klára Kovaříková
Re: Něco od: Petr 30. 4. 2016, 13:08:28
To má být ironie?
Koleno před operací od: Pavla 27. 4. 2016, 18:27:38
Před lety jsem měla výron v koleně a poškozené vazy (pád na lyžích), pak 6 týdnů sádru. Vyhlídky byly špatné, trvalé bolesti, neustále rehabilitace, zákaz sportu a i chůze byla omezená. Jediným řešením byla operace. Po terapiích v www.bioret.cz v Praze jsem bez bolestí a chodím. Ani prášky neberu. Děkuju moc za uzdravení a přeju spokojené další klienty.
Neuropatie od: Skácel Jaromír 7. 5. 2016, 09:03:14
Před čtyřmi měsíci ( 18.1.), jsem zde informaval o zkušenosti s použitím Bicomu na projevy diabetické neuropatie na chodidlech. Po cca třech měsících jsem začínal mít pocit,že se projevy neuropatie začínájí opět pozvolna rozvíjet. Navšívil jsem tedy svého terapeuta a absolvoval dvě terapie. Chci informovat o tom, že se v krátké době subjektivní stav chodidel zlepšil na předchozí stav a moje potíže se výrazně omezily.
20ti letá bolest zad od: Dagmar 5. 8. 2016, 19:00:22
Od svých mladých let jsem trpívala bolestmi zad a migrénami. Měla jsem 3 vychýlené plotýnky a několik ústřelů. Musím poděkovat klinice www.Bioret.cz v Praze, kde mi už po 2 návštěvě přestaly příznaky. Cítím se už 2 roky výborně, líp než před 20 lety. Neabsolvuji už žádné rehabilitace, nejím prášky, mohu dokonce i sportovat. Měla jsem nějakou infekci a až tady to zjistili a jenom přístroj mě toho zbavil. Děkuji a vřele doporučuji
Re: 20ti letá bolest zad od: Vladimír 9. 8. 2016, 20:04:04
Ano, já taky chodím na terapie, asi každé 3 měs. Fycicky pracuju a pomáhá mi ta biorezonance. Kdysi jsem byl ležící pacient s návštěvou každý týden u doktora každou chvíli v nemocnici. Hurá, že nové technologie máme i pro zdraví.
od: Veronika (v.vlasuleseznam.cz) 17. 9. 2016, 21:32:19
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je nějaké řešeni pro mého syna 6 let, má atop. Ekzém a alergii na psy, které máme doma. Po kontaktu se psy se drbe a horší se mu ekzém. Moc děkuji za odpověď
Tinitus od: Mary 27. 10. 2016, 07:52:03
Dobrý den, prosím máte zkušenosti s vyléčením tinitu (šumění v uchu)?
atopický ekzém od: Radka 15. 11. 2016, 21:17:54
Já jsem už jsem byla úplně bezradná s atopickým ekzémem mojí šestileté Natálky. Doktorka jí pořád předepisovala kortikoidy, mazali jsme, malá polykala tablety a zlepšení minimální. Známý nám doporučil kliniku mediBIOrezona v Benešově nad Černou, kde se sám léčí s alergií a dnou a jsem ráda, že jsem do toho šli. Už po třech terapiích máme výsledky znatelné a malá se konečně i vyspí, ekzém ustoupil a to i přes to, že kortikoidy už jsme vysadili. I kdybychom to měli absolvovat třeba každý měsíc, lepší než jí mořit chemií.. Díky patří paní magistře!!
Tinitus od: Evka 16. 11. 2016, 09:14:05
Také trpím několik let tinitem /šuměním v uchu/,což je velmi nepříjemné. Dá se vyléčit biorezonancí přístrojem Bicom ? Máte někdo zkušenosti ?
Re: Tinitus od: Pavla 11. 2. 2017, 11:07:52
Ano, tinitus je projev alergie. Volejte pro další info, navštivte pro vás nejbližší kliniku, tel. 724 162 295
Veronika od: Janušková 12. 12. 2016, 09:23:46
Také by mě zajímalo, zda jde řešit tinnitus? Mám pilská už 2,5 roku v obou uších a je mi 32 let...
Koureni od: Roman 19. 1. 2017, 19:55:55
Dobry den, pomohlo to nekomu odvyknout kourit? Myslim tim zbavit se chute na cigaretu, ktera je vzdy velka.
Re: Koureni od: Kaya 20. 4. 2018, 12:06:38
Na bicomu jsem byl v 41 letech a do té doby jsem kouřil od 18 krabičku denně. Nyní je mi 58 zhruba jednou za rok
zkusím od někoho cigaretu, jestli mi to pořád ještě nechutná a skutečně mi to nechutná. Návyk na nikotin mi odbourali při první návštěvě a po druhé návštěvě jsem ke kouření cítil vyloženě odpor. Je tam ale ještě otázka zvyku jako třeba kouření při čekání na autobus nebo vlak nebo rituál cigaretky před spaním nebo při přestávce v práci, ale tam se na to musí vůlí tam Bicom nepomůže.
zkušenost od: Zdeněk 3. 7. 2017, 10:28:31
Vážení bývalý soukmenovci v kouři:-) Od 14 jsem byl zacátečník ,který se dopracoval ke 40 cigaretám denně.Jelikož jsem sklaboch,tak nikdy nedokázal přestat.Až mi rodina k Vánocům koupila tuto terapii, tak jsem v pohodě ve svých 60 letech přestal bez pocitu nutkání škrábat zeď z nedostatku nikotinu. proto DOPORUČUJI OPRAVDU FUNGUJE
alergie na kovy od: martina 15. 8. 2017, 11:18:34
Dobrý den, také se musím podělit, jakou mám zkušenost s biorezonancí. Od dětství mne trápila alergie na kovy, jediný kov, který jsem snesla bylo zlato. Po biorezonanci (2 návštěvy) jsem bez alergie. Navíc paní Skupníková, která biorezonanci prováděla, je velmi příjemná a milá osoba. Vřele doporučuji.
Uzkost od: Iveta 17. 9. 2017, 13:57:35
Dobrý den, dá se tím vyléčit úzkostná porucha? Má s tím někdo zkušenost?
Re: Uzkost od: Marcela 5. 2. 2018, 14:59:07
Dobry den odpovedal vam prosim niekto na vasu itazku??tiez chodim na biorezonanviu kvoli uzkosti a depresii ale nikde som nenasla skusenosti ludi s touto dg s biorezonanciou.dakujem.marcela
Re: Uzkost od: Hana 5. 2. 2023, 12:01:19
Dobrý den. Ctěla jsem se zeptat, jestli vám v tom biorezonance pomohla? Moc děkuji za odpověď.
Alergie od: Jana 14. 11. 2017, 20:02:45
Absolvolala jsem mnoho sezení na Bicomu a bohužel jsem se alergií vůbec nezbavila, zirtec beru dál. Moc ráda bych věřila, že to funguje, bohužel si myslím, že je to jen a jen placebo. Stálo mě to hromadu peněz.
Močový měchýř od: Libuse Kristková 12. 12. 2017, 10:44:10
Od dubna 17 letá dcera 8× ATB opakovaný zánět močového měchýře už je vyčerpaná...dnes jdeme s nadějí ..že Biokom pomůže...máze zkušenosti?
Re: Močový měchýř od: Závodná 9. 3. 2018, 16:09:10
Určite jej liečba pomôže.Môj syn sa za 2 mesiace =4 terapie,zbavil dvojročného trápenia s močovými cestami.Ulavilo sa mu do rána hneď po prvej terapii.Odvtedy neberie žiadne lieky a je naprosto zdravý.Teraz chodí na terapiu preventívne raz za pol roka.Navyše sa zbavil aj laktozovej intolerancie,plesní,parazitov a ťažkých kovov .
Na terapie chodí do Piešťan pani Margite Krajčíkovej.Ja sama som sa zbavila problémov z trávením,tenisovým aj golfovým lakťom,aj karpalnym tunelom.Doporučila som liečbu aj mojim známym a každý je spokojný.
Bolesti zad a kloubů od: Lukáš N. 14. 4. 2018, 11:00:15
Než jsem absolvoval biorezonanční terapii trpěl jsem více problémy. Bolesti zad a velkých kloubů mne zužovaly téměř denně, cítil jsem někdy až křeče a tím i bolesti nohou. Cítil jsem i jiné problémy jako občasné bolesti žaludku, pálení v močových cestách apod.
Po čtyřech sezeních v rozmezí 14 dnů mohu říci, že záda a nohy mně zcela přestaly bolet a cítím se o mnoho lépe.
Terapie jsem absolvoval u paní Evy Žabkové v Horním Jelení - www.bicom-horni-jeleni.cz a mohu doporučit
L.N. Vysoké Mýto
Psychicke problemy bullteriera od: Bohdana N. 2. 5. 2018, 09:42:00
K biorezonanci jsem se dostala diky zdravotnim a psychickym problemum sveho minibulla. Trpel strachovou agresi po prodelanych veterinarnich zakrocich a nebylo mozne ho z ni vyvest, choval se jak autista.Po prvni terapii doslo k viditelnemu zlepseni. Proto jsem se sama objednala na terapii, jelikoz mam za sebou prodelanou rakoivnu z detstvi a jeji nasledky se mnou jdou cely zivot. Zlepseni meho stavu a stavu meho pejska vedlo k tomu,ze jsem se vyskolila jako terapeut a nyni mam svou poradnu, kde pomaham lidem a zviratum. Vysledky Bicomu jsou ohromne. Ja se zbavila vedlejsich ucinku po chemoterapiich a muj pes je stastny, vnima okoli a zabvil se strachu i zdravotnich problemu. Mohu sem psat pribehy i mych klientu, kteri jsou stastni, ze se ke mne dostali a pomaham jim nebo jejim zviratkum.
Bicom mi proste zmenil zivot od zakladu.
moje webove stranky jsou www.vasebiorezonance.cz
neurologicke problemy Staffbulla Fandy od: Katerina S. 2. 5. 2018, 09:45:14
Fanda je staffordsirsky bullterier a je to nas treti pejsek teto rasy. Od stenatka se projevoval nenormalne. Ze spani z nenadani vyskocil pul metru do vysky a zacal si honit ocas, jedl nestravitelne predmety, tezko se mu curalo, byl divoky , padala mu pulka huby jako u mrtvice atd. Na prvni pohled pusobil jako zdravy pes plny sily, ktery je nevychovany. Ale my jsme se vycviku venovali. Zacali jsme mit pochyby o jeho zdravi. Veterinar a zaroven zvireci psycholog nam sdelil, ze se jedna o vazne jaterni onemocneni, kdy neumi Fanda vylucovat toxiny z tela ven a vlastne je neustale intoxikovany. Rekl nam, ze bohuzel na toto veterinarni medicina nema lek. A at zvazime uspani Fandy (toho casu mu bylo 1,5 let). Skoro ve 3 letech se zacal lecit biorezonancni terapii, na kterou se dostavila temer ihned pozitivni odezva. Zacalo se zlepsovat chovani, curani, vycistily se mu oci, prestala mu padat huba, zacal vnimat pokyny, zklidnil se. Lecba neni jeste u konce, ale vysledky uz jsou. Za nas urcite biorezonanci doporucuji! www.vasebiorezonance.cz
Endometrioza a neplodnost od: Kateřina 7. 6. 2018, 15:43:21
Dobrý den,
Připojuji se k výše zmíněním dotazům o působnení biorezonance na gynekologické problémy - jako jsou cysty na vaječnících, endometrioza a sím související snížená plodnost.
Dekuji!
Re: Endometrioza a neplodnost od: Kateřina 7. 6. 2018, 15:45:24
Omlouvám se za překlepy, nepřekontrolovala jsem to...
Varikokéla od: Karel 29. 7. 2018, 22:38:04
Dobrý den,
můžete mi prosím poradit, zda je možné řešit touto metodou varikokélu?
Předem děkuji za odpověď.
Bicom od: Lucka 14. 10. 2018, 09:17:53
Dobry den, muzete mi prosim nekdo poradit kvalitniho terapeuta bicom v Praze? Dekuji
Alergia na topole od: Žaneta 6. 11. 2018, 10:42:32
Na terapiu Bicom chodím už roky. Využívam ju často, min. na detox a v prípade ťažkostí, napr. herpes, chripka, ba dokonce aj stuhnutý chrbát. Terapeutka Phdr. Erika Žilková v Galante je veľká odborníčka. Vždy poradí, možem len odporučiť.
seboroická dermatitis od: Zdeňka Balounová 13. 11. 2019, 19:38:29
Dobrý den,
syn má vyrážku ve vlasaté části hlavy,dle kožního lékaře se jedná o seboroickou dermatitis,doporučena léčba kortikoidy,to jsme odmítli
Re: Zbytecnost od: Tarzi 4. 3. 2020, 12:58:03
Martine, myslím, že vím, z čeho má Vaše dítě zdravotní problémy - z Vaší agresivity a z Vašeho přístupu k okolí. Pracuji s dětmi, mám 25-letou poradenskou zkušenost, a pokud se nezměníte Vy, Vašemu dítěti těžko někdo pomůže. Podívejte se na epigenetiku, to co píšu vědecky prokázala a bude Vám to jasné. Přeji hodně úspěchů!
Re: Zbytecnost od: Mrk 27. 5. 2020, 13:09:19
Zdravim, muzu dostat odkaz k vice info o epigenetice a Vasich zkusenostech s lecbou deti? A kontakt? Dekuji.
Tloustka od: Martin 23. 11. 2019, 23:43:09
A jak se tu nekdo pta jestli umi lecit i tloustku...ano,podle ni ano, akorat ona sama ma prdel a pupek.???????
Endometrioza od: Market (maakyyjosikseznam.cz) 28. 3. 2020, 23:20:00
Dobrý den, biorezonancí mám vyléčenou Endometriozu a díky tomu dvouletého syna. Taky neskutečná úleva v těhotenství při nesnesitelném pálení žáhy. U miminka slabá játra, Bicomem jsme odstraňovaly i novorozeneckou žloutenku která se vracela i po světýlkování v porodnici. Chodím k paní Monice Joskové (Pardubicko)
Kdo nechce, tomu to nepomůže od: Jan 8. 10. 2021, 08:42:38
Lidi uvědomte si prosím to, že pokud máte bloky na psychické úrovni, máte v sobě zášť, agresi, špatné vztahy v rodině i navenek a strachy v podvědomí, tak ty nemoci jsou realizací a zrcadlem Vašeho vnitřního nastavení. Nenacházení smyslu života a stejně tak i nedůvěra ke všem a všemu, která se vám stále potvrzuje... Je to většinou následek nedostatku lásky a přítomnosti strachu už od doby prenatální fáze. Strachy jsou přenášeny krví přes matky už od dob války, vlastně z ještě dřívější doby. Následně po narození dítěte pokračuje předávání strachů do podvědomí nejen od matky a otce ale postupně od dalších.
Máme v sobě velmi hluboko zakořeněné bloky, které jsme si střádali v dětství a pak je posilovali dál v životě. To mohlo trvat několik let. Myslíte si, že si vezmete zázračnou pilulku, která to vypne? Nebo že vás z toho dostane 2hodinové sezení? Je to běh na dlouhou trať, přičemž se musíte dívat dovnitř do sebe a ne stále jen ven.
Je potřeba věnovat pozornost své řídící úrovni - na nejnižší vrstvě je tělo, dále mozek, rozum, vnímání, podvědomí, vědomí a duše. Máte v sobě celý vesmír, ale nevíte o tom, protože jste otupělí. Považujete se za oddělené hmotné bytosti a nejste schopni si představit, že vše je složeno z energetických tendencí, na které má vědomí vliv? Pak na biorezonanci vůbec nechoďte.Reakce na příspěvek „Alergie na lepek” od: Petra

POZOR - NEVKLÁDEJTE SEM DOTAZY, NEBUDOU ZDE ZODPOVĚZENY. DOTAZY PATŘÍ DO SEKCE DOTAZY PACIENTŮ.
ZDE JE DISKUZE O VAŠICH ZKUŠENOSTECH S BIOREZONANCÍ.

(e-mail můžete uvést, pokud chcete být upozorněni na odpověď k vašemu příspěvku)
Odkazy lze vkládat takto: [url]www.seznam.cz[/url]


Text:
Předmět:

Opište text z obrázku  :   

Jméno:
E-mail:
skrýt můj e-mail v diskuzi