Poradna

Ptejte se lékařů

Bicom optima

Chcete vědět, na co je terapie účinná? Můžete se ptát zde - o vašich dotazech v diskuzi automaticky informujeme MUDr. Pavlu Koželuhovou a MUDr. Josefa Pekárka, kteří školí biorezonanci s přístrojem Bicom a prosíme je o odpověď.

Pokud máte zájem o terapii, ptejte se zde.

Vaše komentáře

Atopický ekzém od: Jarda (Glozigaseznam.cz) 29. 9. 2013, 19:48:04
Dobrý den,
mám 24 letou dceru s atopickým ekzémem. zajímalo by mne, zda je možné pomocí boirezonance tento ekzém řešit, popř.kam se obrátit. Jsme z Přerova. Díky za odpověď
Re: Atopický ekzém od: Jana K. 2. 10. 2013, 10:49:09
Dobrý den, atopický ekzém lze řešit. Pokud hledáte nejbližšího terapeuta, zeptejte se zde.
Re: Atopický ekzém od: 22. 2. 2014, 11:05:37
V Prostějově je výborná paní, která provozuje biorezonanci, jmenuje se Floryková, jistě ji najdete na internetu. tel na ni je 776329884
S pozdravem Richterová
Re: Atopický ekzém od: Ing. Jan Hartmann 11. 11. 2013, 21:40:45
Narazil na Váš problém až nyní, tak se ozývám.Měl jsem v minulém roce na terapii slečnu ve věku 21 let. Po šesti terapeutických "sezeních" označila sama zlepšení o 95%. V letošním roce mne opět navštívila a požadovala terapii jako prevenci před chladnými dny, kdy mívala problémy největší. Nakonec jsme se domluvili, že pokud by bylo potřeba, pak se domluvíme na dalších "sezeních". Doposud to nepotřebovala.
Re: Atopický ekzém od: Eddie 13. 6. 2019, 05:41:42
Ahojky, já dostala ekzém na ruce z opasku od hodinek. Byly kovové a pod nimi se mi objevovaly příšerné vyrážky, celý červený pruh. Zajímalo by ně, zda by se z této reakce mohl vyvinout časem atopický ekzém? Slyšela jsem, že kožené jsou antialergické, třeba něco jako tady: https://revocase.cz/600-prislusenstvi-pro-apple-watch mají naštěstí náhradních různých druhů dost, tak snad mi to pomůže.
Re: Atopický ekzém od: 13. 6. 2019, 09:18:57
To,co popisujete, není atopický ekzem ,ale kontaktní ekzem - jako reakce na kov -dalo by se to "doladit " na bikomu.
Re: Atopický ekzém od: Dana 3. 2. 2020, 10:21:44
Dobrý den, také bojuji s atopickým ekzémem a jsem z toho už opravdu unavená. Ze začátku jsem ani nebyla u doktora a pokoušela se to nějak přejít a léčit sama různými krémy atd. co vše jsem měla si už opravdu nepamatuji. Po stálem zhoršování a hlavně rozšiřování po celém těle jsem naštívila kožní. Mazala se kortikoidy, brala claritin a dithiaden. Teď jsem narazila na toto. Nějaké zkušenosti prosím.
Re: Atopický ekzém od: 4. 2. 2020, 07:33:21
Dobrý den,atopické ekzémy se biorezonanncí většinou dají velmi dobře zvládat. MUDr.P.Koželuhová
Lupus od: Kučerová M. 29. 9. 2013, 19:51:19
Dobrý den,
již několik let navštěvuji revmatologickou i jiné poradny, trpím problémy s klouby - bolesti a pod. V nedávné době mi bylo řečeno, že mé problémy nejspíš souvisí s nemocí zvanou lupus. Zjistila jsem, že biorezonance může mé problémy zlepšit. Prosím o bližší informace o této metodě léčení a její cenu.
Děkuji Kučerová Michaela
Re: Lupus od: ClaudiaG 3. 10. 2013, 20:43:05
Dobrý den,
Systémový lupus erytematodes patří mezi autoimunitní nemoci a postihuje více orgánů. Pomocí biorezonance se dá zjistit, které orgány jsou energeticky poškozené a jaké zátěže mohly přispět ke vzniku nemoci. Zjišťuje se, jestli je v těle nějaká bakteriální, virová, plísňová, parazitální, chemická či jiná zátěž. Zjišťují se blokády (jazylka, jizvy, srůsty, geopatogenní stres, acidóza ...). Velice dobře se pracuje se stresem a s emočními zátěžemi pomocí bachových esencí a frekvenčních programů v nízkých frekvencích, které působí na psychosomatické úrovni. Osobně mám zkušenost s systémovým lupus pouze u jedné pacientky, kterou nyní řeším. Je to běh na delší trať, ale efekt je vidět. Často je špouštěč nějaký stres, v mnoha případech pak přechod.
Re: Lupus od: Andy 26. 4. 2015, 17:54:28
Takže se dá vyléčit biorezonancí nebo ne? Myslím, že by bylo fér odpovědět přímo, protože lidé takto těžce nemocní opravdu vzhledem ke svému stavu nemají moc šancí normálně pracovat a tím pádem je finanční stánka věci jistě nezanedbatelná.
Re: Lupus od: 27. 4. 2015, 17:03:20
Dobrý den. Pokud chcete 100% jistotu, tak tu Vám já, ani nikdo jiný,pokud je aspoň trochu soudný, nedá.
Je velmi slušná šance alespoň na stabilizaci stavu. To je vše, co mohu s klidným svědomím slíbit.
J.P.
Bolest kloubu od: Ivana 29. 9. 2013, 20:03:36
Zdravím,
chci se Vás zeptat, zda by mi mohla biorezonance pomoci od šílené bolesti kolem levého kloubu. Rtg kloubů celkem v pořádku, zřejmě úpony,nevím, ani dokoři nevědí. Bolí to hlavně v noci a v klidu.
Děkuji za Vaši odpověď, Socová Ivana.
Re: Bolest kloubu od: ClaudiaG 3. 10. 2013, 20:37:51
Dobrý den,
nevím o který kloub se jedná (píšete jen "levý" kloub. POdle čínské medicíny má každý kloub vztah k nějakému orgánu a k nějaké akupunkturní dráze. Pokud na RTG nebo ultrazvukem není nalezena nějaká mechanická porucha, může to být projev blokády v dané dráze. Další možnost je aseptický zánět ve vazivu, nebo svalech. Pokud jste po nějakém zákroku, tak mohou bolest způsobovat i blokády v jizvách. I drobná jizva po artroskopii může vadit. Dále, pokud v místě neproudí energie, blokuje se i odvod lymfy a daná končetina bolí z důvodu otoku. Biorezonance může odblokovat dané poruchy a uvolnit proudění energie v těle. Velice reálně může zabránit bolestivosti a zregenerovat kloub.
Re: Bolest kloubu od: Josef P. 22. 10. 2013, 21:08:02
Pokud by šlo o bolest kolena, bylo by vhodné fyziterapeutické vyšetření na pánev a kostrč. Při blokovém postavení pánve jsou dolní končetiny zatěžovány asymetricky a velmi často dochází k úponovým bolestem a následně (při neřešeném stavu) i k postižení kloubu samotného.
rakovina od: kamia 29. 9. 2013, 20:05:01
dobry den
Chtela jsem se zeptat, muze biorezonance zjistit v tele rakovinu NA STOPROCENT??? dekuji
Re: rakovina od: Josef P. 2. 10. 2013, 14:04:02
Dobrý den.
Bohužel. Stoprocentní diagnostika, pokud vím, neexistuje.
kontakty na terapeuty od: Pavel 2. 10. 2013, 11:10:17
Pokud hledáte terapeuta Bicom, ptejte se zde.
alergie od: J.Hruška 11. 10. 2013, 10:56:06
Dobrý den,
na internetu jsem našel vaše stránky, které jsem se zájmem pročetl. Jsem alergik s alergií na pyly a také na lepek a slabě na mléko. Chtěl bych se vás zeptat, jaké výsledky jsou s léčením těchto typů alergií.
Re: alergie od: Josef P. 22. 10. 2013, 20:54:07
Alergie na pyly je biorezonancí velice dobře ovlivnitelná. U potravinových alergií - mléko a lepek - je situace složitější.Většinou lze zmírnit, takže u mléka můžete bez problémů mléčné výrobky, ale pití mléka nedoporučuji. U lepku záleží na tom, zda byla prokázána caeliakie v kolika letech. Pokud se problémy objevily např. až ve školním věku, nebo později, je velká šance dosáhnout stavu, kdy budete moci jíst všechny obiloviny kromě pšenice. Jinak i u terapie pylové alergie je vhodné dodržovat dietní režim.
Atopický ekzém od: MVDr. Kočí 11. 10. 2013, 10:59:05
Dobrý den,
je mi 68 let a ca 2O let mám atopický ekzém neznáme etiologie. Nyní léčen imunosupresivním preparátem Equoral. Nevím jaký bude efekt po vysazení tohoto léčiva, a proto se zajímám o alternativní možnosti léčby. Je biorezonance vhodná?
Re: Atopický ekzém od: Josef P. 22. 10. 2013, 21:03:12
Atopický ekzem je problém, který biorezonance umí nejen zlepšit, ale často i zcela odstranit. Vzhledem k době Vašich obtíží a používání imunosupresiv byste však musel počítat s dlouhodobou terapií. Z pohledu "alternativní" medicíny je ekzem problém poruchy detoxikačních systémů těla. Kůže se pak stává sama detoxikačním orgánem. Je potřeba řešit stav střeva, ledvin, jater, lymfatického systému, doplnit stopové prvky, dodržovat dietní režim - lze vytestovat atd. Proto je potřeba počítat s delší dobou terapie, jak jsem uváděl výše.
odvyknutí chuti na pivo od: Tomáš 13. 10. 2013, 20:08:16
Dobrý den,
chci se zeptat jestli se dá pomocí biorezonance zbavit závislosti na alkoholu (pivo) Děkuji za odpověď.
Re: odvyknutí chuti na pivo od: Slavomír 13. 10. 2013, 20:27:26
Kolik vypijete denně piv? Složky piva a alkohol mají svoje vlnové charakteristiky, takže se závislost na pivu dá ovlivnit. Otázka je také v jakém je to prostředí. Pokud chodíte na pivo s kamarády, může to být i sociálně-alkoholická závislost a proti té vám biorezonance zřejmě nepomůže. Jestli se s tím potýkáte doma, tak na to se mi osvědčila jiná věc(pivo mám velmi rád a přináší mi to také občas problémy). Mám doma stále nějaké nealkoholické nápoje, jako jsou džusy nebo limonády. Pokud vypijete např. 3 dl džusu, tak vás chuť na pivo na nějakou dobu přejde. Vyzkoušejte na jakou dobu a také zjistíte, jestli je to závislost spíše chuťová, nebo alkoholická - pak byste měl tendenci do džusu přidávat alkohol.
Re: odvyknutí chuti na pivo od: J.Mandoková 5. 11. 2013, 21:56:12
Terapie s alkoholem na Bicomu dělám již téměř 2roky, úspěšnost se blíží ke 100%, využívám ještě dalších metod na srovnání psychiky,jako základ budete potřebovat dvě terapie s odstupem měsíc, dále dle potřeby, máte-li zájem o terapii na Bicomu kontaktujte mě na meilu umenizitblansko@seznam.cz. Mandoková
Odvyknutí vodky od: Luboš (lubomircernyseznam.cz) 13. 11. 2013, 14:29:07
Pil jsem skoro každý den vodku,proto bych chr
těl vyzkoušet vaši terapii,je to možné i u tzv.tvrdého alkoholu?
Re: Odvyknutí vodky od: Josef P. 13. 11. 2013, 22:32:32
Terapie u tvrdého alkoholu je obdobná jako u jakéhokoli jiného alkoholu. To znamená - je možné, s dobrou úspěšností.
Re: Odvyknutí vodky od: Luboš (lubomircernyseznam.cz) 15. 11. 2013, 06:40:05
Děkuji,vážně o tom uvažuji,takže se co nejdříve ozvu,ještě jednou děkuji.
Objednávka od: Luboš (lubomircernyseznam.cz) 15. 11. 2013, 15:02:11
Chtěl bych vědět,jak dlouhá je objednací doba na terapii,děkuji.
Re: Objednávka od: J.Mandoková 17. 11. 2013, 23:37:59
Pokud se chcete objednat ke mě na terapii čekací doba je zhruba 14dní, terapie trvá 2hod. a jednou za měsíc je možné se objednat i v sobotu.
Terapie se nemusíte bát, je bezbolestná a budete sám překvapen její účinností.Mandoková
Re: Objednávka od: Luboš 18. 11. 2013, 14:05:38
Děkuji za odpověď,v nejbližší době se ozvu buď mailem nebo telefonicky.
Re: Objednávka od: irena 18. 2. 2020, 11:10:45
Dobrý den,prosím o kontakt na Vás,děkuji :-)
Re: Objednávka od: 18. 2. 2020, 22:05:23
Nevím konkrétně koho máte na mysli ? odpovídá nás více terapeutů. S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
Cevy a Srdce od: Martin 25. 11. 2013, 19:35:45
Dobry den,
Je mozne pomoci biorezonance zistit a pripadne lecit problemy se srdcem a cevami? Mam jiz nekolik mesicu problemy s bolesti na hrudi, trpnutim ruk a noh a poruchou erekce.
Re: Cevy a Srdce od: Josef P. 29. 11. 2013, 22:51:49
Možnost diagnostiky a hlavně léčby cévních obtíží pomocí biorezonance samozřejmě možná je. Pokud ale máte bolesti na hrudi, zvláště jsou-li vázané na námahu, pak bych na Vašem místě volil jako první možnost vyšetření kardiologem (EKG, námahové EKG, kardioECHO). Jinak podle Vašeho popisu vůbec nemusí jít o problém cévní. Mohlo by jít i o neuroinfekci, ev. o problém pocházející z pohybového systému - páteře. I tyto obtíže lze biorezonancí léčit. Pokud jde o diagnostiku, volil bych kombinaci s tzv. „klasickou“ medicínou.
Nespecifický zánět tenkého střeva od: Stanislava 5. 12. 2013, 00:00:38
Má 18-ti letá dcera trpí vodnatou stolicí,odběry krve na lepek,alergie v pořádku,ultrazvuk břišních orgánů také,CT tenkého střeva také v normálu.V gastro ambulanci řekli,že lék na toto neexistuje,prý nespecifický zánět tenkého střeva,či dráždivý tračník.Prosím moc o nějaký záchytný bod jak toto řešit,poraďte.p
Re: Nespecifický zánět tenkého střeva od: Claudia G. 26. 12. 2013, 13:01:16
Dobrý den,
Důležité je, co vyjde z testovací sady pěti elementů. Pokud jsou negativní vyšetření, může být porucha na biofyzikální úrovni nebo na úrovni psychické (psychosomatika). Zkusila bych otestovat blokády, hlavně očkování – má to vztah i k vstřebávání živin a k lymfatickému systému tenkého střeva. Dále bych zkusila jizvy srůsty a velice dobře se mi osvědčil test na poruchu vstřebávání živin v tenkém střevě. Pokud terapeut nemá sadu patogenů a nemá konkrétně otestované o jaký patogen se jedná (bakterie, viry, plísně), tak bych udělala autovakcínu ze vzorku stolice a dala program na regulaci patogenů. I když klasická medicína nezjistila lepek nebo mléko, určitě tam bude na biofyzikální úrovni porucha vstřebávání základních živin (mléko, pšenice, cukr atd.). Často to dělají přemnožené kvasinky a paraziti.
Chronická kopřivka od: AnnaJ 7. 1. 2014, 20:29:26
Dobrý den,
již půl roku mě trápí kopřivka a nemohu se jí zbavit,nikde se na žádnou příčinu nepřišlo. Proto bych se Vás chtěla zeptat, zda biorezonance dokáže pomoci kopřivku odstranit, nebo alespoň najít její příčinu. Moc děkuji za odpověď.
Re: Chronická kopřivka od: Josef P. 13. 1. 2014, 18:40:54
Testování pomocí Biorezonance dokáže s vysokou pravděpodobností příčinu nalézt. Může jít o alergii, parazitární infekci, chemickou zátěž.....
Většina těchto příčin lze biorezonancí řešit.
Konkrétní šance na vyléčení lze hodnotit až dle výsledku testování.
atopicky ekzem od: Simona 8. 1. 2014, 13:31:01
Dobrý den, mám 4 mesačne plne kojene dieta, neockovane a od 4 tyzdna sa nám začal tvoriť atopický ekzem. Najprv na lícach, neskor sa to dostalo na ramena a vonkajsiu stranu ruk a teraz to uz mame po trupe a sem tam aj na nohach.
čo sa týka mojej stravy, uz som vylucila kravske mlieko a mliečne výrobky, vajcia, kysle potraviny ako kapusta, uhorky kysle a všetko sladke. Co sa tyka mojho stravovania, cela rodina sa dokladne venujeme vyberu stravy, cize maso mame z domaceho chovu od starych rodicov - kurata, kraliky, morky. Takze nic co by bolo krmene hormonmi a antibiotikami. Taktiež zeleninu a ovocie máme len bio alebo z domacej záhrady. Jedine už čo nakupujeme, je múka - ale chlieb pečieme doma, cestoviny robíme doma. Jedine lepok by mohol byť problematický, aj ked prevazme konzumujeme špaldový a ražný chlieb.

Je možné u 4 mesačného dieťaťa diagnostikovať typ potraviny, ktora to robí, keď prijíma stravu cez materské mlieko? Prípadne čo mi odporúčite?
Ďakujem
Re: atopicky ekzem od: Josef P. 13. 1. 2014, 18:50:01
Lokalizace na vnějších stranách rukou svědčí pro lepek. Nemusí jít o caeliakii, ale intoleranci jednotlivých obilovin. Pokud matka nasadí bezlepkovou dietu, určitě nic nezkazí. Určitě bych matce doporučil dietu podle krevních skupin, jistě s vysazením mléka, pšenice (lepku), vepřového. Dále by měla jíst jen zásadotvorné potraviny (lze nalézt na netu). Zda není překyselená nzjistí měřením pH slin - minimálně 7, a moči - minimálně 6-6,5. Jednoduše lze měřit lakmusovým papírkem.
Biorezonancí lze měřit jak nevhodné potraviny u matky, tak u dítěte. Z hlediska terapie se u plně kojeného dítěte používá terapie pomocí mateřského mléka.
U dítěte můžete použít i alkalickou koupel - můžete si najít informace na netu - "Meine base"
otazka od: z.krejci (ladislav.polachgmail.com) 31. 1. 2014, 17:40:19
manzel je po cmp,rok a pul,ochrnul na levou stranu tela,ma tezkou spascitidu,jde to u vas trochu zmirnit,nebo dokonce lecit dekuji za odpoved
Re: otazka od: 1. 2. 2014, 16:49:53
V tomto případě lze dopředu těžko odhadnout efekt biorezonace. Záleží na tom, nakolik je nervový systém ještě schopen regenerace. To poznáte jedině tak, že se provádí terapie a sleduje se efekt. Myslím, že zmírnění obtíží je velice reálné. Osobně mám zkušenost s cca 35 letým pacientem po těžké mozkové příhodě, který se při kombinaci intenzivní rehabilitace a biorezonance zlepšil natolik, že je schopen se o sebe bez problémů postarat a přetrvává jen lehké jednostranné postižení ruky a nohy.
Migréna od: Lenka (l.kotackovaseznam.cz) 5. 2. 2014, 12:29:21
Dobrý den,je možné pomoci při velmi častém výskytu migrén, mám 10-15 bolestivých dní v měsíci, nejhorší před a při menses a v období ovulace, nástup kteroukoli denní dobu nebo se s bolestí ráno vzbudím, pomáhají triptany, ale to příčinu neřeší a ničím tím ostatní orgány.Je mi 37 let, trpím bolestmi již 20 let a řekla bych, že se to zhoršuje.Děkuji Lenka
Re: Migréna od: Josef P. 5. 2. 2014, 17:48:07
Domnívám se, že pomoc je možná. V první řadě by bylo třeba zkontrolovat pohybový systém - pánev, kostrč, jazylku. Dále hormonální regulace (včetně ev. hormonální antikoncepce současné či v minulosti) a stav a funkci jater. Většinou se u migren vázaných na menstruační cyklus najde problém v některé z výše uvedených oblastí. Po vyřešení, ev. zmírnění problému se zlepší, ev. odezní i migreny.
závislost na čokoládě od: Jana 7. 2. 2014, 08:23:33
Dobrý den, dá se biorezonancí zbavit silné závislosti na čokoládě? Díky za odpověď !
Re: závislost na čokoládě od: Josef P. 7. 2. 2014, 12:19:57
U závislosti na čokoládě by se měl nejprve vyloučit nedostatek hořčíku, ev. deprese (nemusí být plně klinicky vyjádřené). Teprve pak by se mělo uvažovat o řešení pomocí biorezonance, které je samozřejmě možné.
soubor několika vážných diagnoz od: Jitka H. 11. 4. 2014, 21:37:43
Dobrý den, obracím se na Vás prosbou možné léčby svého tatínka.
Jedná se o 70ti letého pána, který nám teď chátrá před očima. Jeho zdravotní problémy začaly v roce 2001 CMP, ze které se dostal téměř bez následků. Pak následovalo období let 2005-2008, kdy se postupně léčil s:
operace bederní páteře
ledvinový kámen
IM
CA tlustého střeva
diabetes,vysoký krevní tlak
dlouhodobá urputná bolest DK a následně psychické problémy
Vyzkoušeli jsme kdeco.....centrum bolesti v Hradci králové-opiáty, ale bez efektu. S efektem obstřik páteře pod CT...
....
Koncem prosince 2013 ale začaly velké zdravotní problémy. Najednou se objevily silné motanice, nebyl schopen chůze....odvoz do nemocnice na Internu, výsledek vyšetření....vše OK. Druhý den opět odvoz do nemocnice, tentokráte si ho nechali na Neurologii.....výsledek vyšetření: vše OK, výsledky stejné jako při posledních nálezech. Propuštěn bez léčby.
Od té doby se vše tak nějak sype.....během pár dnů z něho byl apatický "stareček"....přijala nás akutně paní doktorka na psychiatrii (kde se léčil, kvůli dlouhodobé bolesti), ta zahájila léčbu (výživa mozku, nervů, cév, léčba psychiky....) a odeslala nás na neurologii. Paní doktorka doporučila další vyšetření a rozepsala infuzní terapii, laeser, B12
Vyšetření prokázala neuropatii DK, změny na krkavicích
Cca po týdnu léčby se přidaly problémy s udržením moči,přidal se výrazný třes rukou a zhoršila se jemná motorika rukou.
Dnes jsme byli na poslední infuzi, paní doktorka nám vysvětlila, že je nyní potřeba vyčkal alespoň měsíc, než vše začne působit....
Nám se ale taťkův stav nějak nezdá, došlo sice ke zlepšení pocení, třesu rukou, má sice větší zájem o komunikaci, o život, je lépe orientovaný, hodně se snaží, ale jinak se nějak vše horší.
Chůze je hodně špatná, pomalá, cupitá a po chvilce ho to táhne dopředu, celkově hrozně rychle "stárne".
Momentálně ještě probíhají vyšetření na urologii, kvůli pomočování. Bohužel si nedá říct a "raději" přestává pít, aby se nepočůral. Nechodí na WC, prý se mu nechce, ale čeká až to samovolně odejde do plenky...
momentálně užívá:Cavinton, Anopyrin, Galantamin, Nootropil, Itakem, Tiapridal, Betaloc, Amprilan, Rhefluin, Avertin, Apo-Gliclazid, Glucophage, Sortis, Helicid, Verospiron, Diorex, Ropinirol

Ráda bych se zeptala, zda je možná nějaká léčba nebo alespoň nějakou radu, co můžeme ještě udělat, abychom alespoň trochu zpomalili taťkovo "chátrání" Díky za odpověď
Re: soubor několika vážných diagnoz od: Tomáš K. 12. 4. 2014, 10:35:39
Nejsem terapeut, pouze laik, omlouvám se proto za neodborný názor: Zkuste si všechny ty prášky nasypat do skleničky, zalít vodou, nechat rozpustit a vypít. Myslíte, že vám po tom bude dobře? Na letácích léků bývá napsáno, že účinky léků se mohou navzájem ovlivňovat. Zkoušeli lékaři, kteří je předepsali, testovat chemické složení tohoto KOKTEJLU a jeho zdravotní nezávadnost? Pochybuji o tom. Já bych si tento drink od Zentivy a dalších výrobců nedal, natož ne pravidelně. Smutné je, že tyto koktejly nás všechny stojí spoustu peněz a postupně jimi v naší společnosti otravujeme lidi s už tak slabou imunitou.
Re: soubor několika vážných diagnoz od: Josef P. 19. 4. 2014, 15:34:26
Dobrý den.
Bez bližšího vyšetření se těžko odpovídá. Vzhledem k anamnese a negativním výsledkům vyšetření (kromě neuropatie DK a změn na krkavicích) by byla potřeba vyloučit progrese ca tlustého střeva a event. metastaz.
Pokud byl léčen chemoterapí, pak by neuropatie mohla souviset s ní.
Je-li vše negativní, pak je nejpravděpodobnější příčina v páteři, kde blokády v oblasti LS páteře a pánve mohou způsobovat bolesti, problémy s močením či se stolicí či s chůzí. Oblast horní Th páteře a C páteře zase může mít vliv na prokrvení hlavy a tím i na závratě, psychiku atp. Zkusil bych tedy ještě konzultaci u fyzioterapeuta, který umí vyšetři pánev, kostrč, jazylku.
bolest kolena od: Vlachová 22. 4. 2014, 19:19:30
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda tato metoda může pomoci i při problémech pohybového aparátu, konkrétně při bolestech kolena. Děkuji, Vlachová
Re: bolest kolena od: Josef P. 24. 4. 2014, 22:37:45
Dobrý den. Záleží na příčině bolestí. Máte-li např. roztržený meniskus, pak Vám tato metoda problém nevyřeší. Ale na problémy související se záněty, úponovými bolestmi, artrosou atd je tato metoda vhodná a úspěšná.
tinitus + borelióza od: Podrazilová (podrazilovivolny.cz) 6. 5. 2014, 09:04:35
dobrý den,
1)řadu let trpím tinitem a hučením v uších. Pomáhá tato metoda při zhoršování sluchu a tinitu?
2) borelióza - je touto metodou možná diagnostika a léčba?
děkuji
S.Podrazilová
Re: tinitus + borelióza od: Josef P. 9. 5. 2014, 20:22:57
Dobrý den.
1)tinitus a hučení v uších - zde může být více příčin obtíží. Velice dobré výsledky jsou u pacientů, kde jde o následek poruch prokrvení, či obtíží souvisejících s krční páteří. Ovšem biorezonance může pomoci i u jiných příčin.
2) Borelioza - zde jsou velice slušné výsledky jak při diagnostice, tak při terapii. Je vašk také nutno, podobně jako např. u infekce chlamydiemi, hledat příčiny oslabeného imunitního systému.
Noční děsy od: Katka 27. 4. 2014, 10:48:54
Dobrý den, máme pomocí přístroje úspěšně vyléčenou alergii na chlad, chtěla bych se zeptat, zda jde touto metodou pomoci u nočních děsů u dítěte. Děkuji.
Re: Noční děsy od: Josef P. 29. 4. 2014, 21:54:57
Dobrý den. Pokud je u dítěte problém v psychice a stresu,pak pomoci lze. Jde-li o malé dítě, je potřeba léčit i matku. Další možnou příčinou může být i "geopatogenní zóna". V tomto případě je třeba kombinace přístroje + vyměření zóny a, je-li to možné, změnit
místo umístění postele.
Re: Noční děsy od: Katka 29. 4. 2014, 22:25:17
Dobrý den, moc děkuji za odpověď, ale myslím, že to nebude ani jedna z variant. Dle vyšetření na neurologii se jedná o nevyzrálou nervovou soustavu, naschromážděné zážitky z celého dne (ať jsou pozitivní či negativní)se během spánku zdají a mozek si s tím nedovede poradit. Z hlubokého spánku se napůl probudí, napůl je v realitě a tím je způsoben ten děs. Děkuji.
Re: Noční děsy od: Josef P. 5. 5. 2014, 09:49:09
Pokud je to neurologický problém, je možné uvažovat o vlivech tzv. základních potravinových alergenů, tzv. centrálních plísních, detoxikace nervového systému, harmonizace pravé a levé hemisfery...
Re: Noční děsy od: Andrea 9. 2. 2022, 09:55:11
U nás začal malý být občas náměsíčný. Nikdy nikomu ze spaní neublížil. Po konzultování s doktorem jsme se rozhodli, že to zatím necháme tak, a pokud by problémy trvaly i nadále, budeme řešit. Pro jistotu jsme kupovali i novou postýlku s ohradkou, takovouto aby nám případně nespadnul a nezranil se. Zatím ale počkáme, až povyroste. Prý to bývá u 4letých dětí časté.
Re: Noční děsy od: 9. 2. 2022, 20:41:53
A ptáte se na co ? MUDr.P.Koželuhová
Zátěžové astma od: Vlaďka 30. 5. 2014, 09:41:32
Dobrý den, můj dotaz je, zda biorezonance dokáže léčit i astma. Mám však diagnostikované zátěžové astma, tj. nejsem na nic alergická avšak při zátěži tj. běhu, rychlejší chůzi, někdy dokonce jen rychlý přechod do chladnějšího prostředí způsobí, že mám záchvat.
Máte zkušenosti, že by se mé astma mohlo zlepšit, pokud ano, kam se mám obrátit. Jsem z Prahy. Děkuji za odpověď. Vlaďka
Re: Zátěžové astma od: Josef P. 5. 6. 2014, 14:47:03
Astma se může pomocí biorezonance výrazně zlepšit, předem Vám ale samozřejmě nikdo stoprocentní záruku nedá. Dle Vašeho popisu by se na obtížích mohla podílet chladová alergie a poruchy v regulaci hladiny adrenalinu. Z pohledu tradiční čínské medicíny může jít o problém ledvin (to neznamená, že musí být nález v rámci tzv. klasické medicíny).
Pokud jde o kontakt, zkuste
http://www.bicom-optima.cz/pacienti/kontakty
Plísně od: Slávek 5. 6. 2014, 15:59:44
Dobrý den pane doktore, co obvykle doporučujete lidem, kteří jsou takzvaně PLESNIVÍ - jaký je postup odstraňování plísní z organismu?
Re: Plísně od: Josef P. 16. 6. 2014, 15:00:52
Dobrý den. Zásadní je dieta - podívat se na internet na "zásadotvorné potraviny" a vyřadit z jídelníčku ty, které překyselují - hl. cukr, bílá mouka, uzeniny, mléky (nemusí jít nutně o zakysané výrobky). Používat probiotika, čaje na podpoření jater, slinivky břišní a střev. Ev. možno i dietu dle krevních skupin - brát vážně potraviny, které jsou nedoporučené.
Pomocí biorezonance je důležitá detoxikace se zaměřením na těžké kovy.
Neuropatie od: Katka 16. 6. 2014, 13:15:35
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné pomocí přístroje pomoci v léčbě neuropatie po chemoterapii. Děkuji Katka
Re: Neuropatie od: 16. 6. 2014, 14:55:26
Dobrý den. Zlepšení neuropatie po chemoterapii je zcela reálné. Ideální je mít k dispozici vzorek léků, které neuropatii vyvolaly, ale lze to i bez nich, jen s pravděpodobně ne tak dobrým efektem.
Obezita od: Lucie 17. 6. 2014, 12:51:21
Dobrý den,
Syn má od narození obrovskou chuť k jídlu. Už při kojení se přejídal. Nikdy žádné jídlo neodmítl a vše na talíři snědl. Dnes je mu 12 let a je hodně obézní. V obezit.poradně vůbec neporadili, štítná žláza i krev úplně OK.
Může biorezonanční terapie vyhledat příčinu, proč má tak zvýšenou potřebu jíst ? Možná mu něco chybí ?
Děkuji za odpověď. L.
Re: Obezita od: Josef P. 7. 7. 2014, 15:33:55
Dobrý den. V tomto případě by se muselo provést kompletní testování. Musely by se hledat možné příčiny v psychické oblasti, hormonální oblasti, metabolické oblasti... Tímto způsobem se mohou projevovat i potravinové intolerance spojené s překyselením organizmu. Blíže se nedokáži vyjádřit.
Štítná žláza od: Majda 17. 6. 2014, 21:29:34
Dobrý den,
mám hypertrofii štítnice.
Zřejmě díky tomu mám strašné návaly a stavy,kdy jsem celá opocená.
Alkohol nepiji vůbec a když musím absolvovat nějaký jen malý přípitek,jsem červená,opocená.
Je to velice nepříjemné.
Někdy bývám velice unavená.
Na endokrinilogii mi zvyšují dávky letroxu a není vidět žádné zlepšení.
Děkuji za odpověď.M
Re: Štítná žláza od: Josef P. 7. 7. 2014, 15:38:51
Dobrý den. V tomto případě je třeba zkontrolovat a ev. léčit celý hormonální systém včetně hypofýzy, nejen štítnou žlázu. Pokud jde o ŠŽ, záleží na tom, zda jde o autoimunitní zánět, nebo ne. Podle toho se volí léčebný postup. Při intoleranci alkoholu opečovat játra a vyloučit alergii na Histamin.
Roztroušená skleróza od: Věra Rýzlerová 23. 6. 2014, 12:54:34
Dobrý den, trpím roztroušenou sklerózou remitentní- relabující. Prosím zda i u této diagnózy je možná léčba biorezonancí.Děkuji Rýzlerová.
Re: Roztroušená skleróza od: Josef P. 7. 7. 2014, 15:27:55
Dobrý den. Podpůrná terapie má velice slušný efekt. Je vždy potřeba vyloučit ev. neuroinfekci, která nemusí vždy vyjít pozitivně při testech "klasické" medicíny. V poslední době se uvažuje i o zátěžích nervového systému nanočásticemi v kombinaci s infekty. To se dá také řešit.
Re: Roztroušená skleróza od: Michaela MELNIKOVOVA 12. 10. 2022, 21:57:45
3 mesice dieta a rs je pryč.... nľjaky lekať delal vyzkum, bez tuku...jako tťeba jabko, hruška štavy typu breuss a nic vic ani sul,,,,no tťeba pohledat
od: 27. 6. 2014, 23:19:00
Dobrý den,syn-9 let podstupuje terapii Bicom kvuli častým in
fekcím horních i dolních cest dýchacích. Má za sebou 3 sezení v rozmezí 3 měsíců. Zatím efekt nepozorujeme,spíše se objevují častější infekty horních dýchacích cest. Prý je to tou detoxikací organismu a tělo je více náchylné. Je to možné? Jestli ano,kdy můžeme počítat se zlepšením?Děkuji a hezký den.Jirka.
Re: od: MUDR OLga Olexova 3. 7. 2014, 06:33:54
Dobrý den,
určitě už by měl být aspoň částečný efekt. Jesli ne, tak je potřeba protestovat a znovu se podívat na příčiny. Já mám dobrou zkušenost s terapií domácím prachem.
Zdraví dr.Olga Olexová
Re: od: 3. 7. 2014, 18:14:36
Dobrý den.Časté infekty HCD mají různé příčiny a efekt terapie závisí od množství zátěží,celkovém stavu psychiky a imunitního systému a samozřejmě na spolupráci s rodinou a rodinném prostředí.Po třech terapiích ještě efekt nemusí být patrný,může dojít i k zhoršení,často se chronický infekt musí zakutnit a pak si ho imunitní systém lépe zpracuje.Častý je i efekt odlupování slupek,kdy po vyřešení jedné zátěže vypluje na povrch jiná.Je lepší efekt v kratších intervalech než jeden měsíc.
bolest v krku od: Aleš 2. 7. 2014, 13:54:23
Dobrý den,
téměř dva roky se léčím s chronickou atrofickou pharingitýdou.mám silně překrvenou zadní stěnu hlatanu,citlivou a bolestivou na jakékoliv podráždění,počasí strava,pracovní prostředí.Podle lékaře je moje choroba neléčitelná a lze jen podporovat sliznici Vincentkou,vit.A,B,E,a Panthenolem.Lze prosím léčit mé potíže biorezonancí? Děkuji Aleš z Brna
Re: bolest v krku od: Josef P. 7. 7. 2014, 15:22:01
Dobrý den. Bylo by potřeba zkontrolovat ev. alergii včetně domácího prachu, stav imunitního systému, zátěž těžkými kovy, např amalgamem, není-li porucha prokrvení a lymfatické drenáže např. při blokádě jazylky. To vše je pomocí biorezonance možné provést.
Pavel od: Mulač 2. 7. 2014, 19:56:38
Dobrý den, zajímalo by mě zda touto cestou lze řešit alopecii areata?
Re: Pavel od: 3. 7. 2014, 18:03:50
dobrý den.S vypadáváním vlasů celkově mám docela dobrý efekt.Je třeba se zaměřit na příčinu,často oslabené ledviny,nějaká patogenní zátěž v oblasti hlavy(často zuby),zablokovaná jazylka,blokáda v dráze,kde je ložisko bez vlasů ,akutní stres atd.Zkušený terapeut umí najít zátěže a programy na jejich odstranění.
MYOM od: Dagmar 15. 8. 2014, 23:52:04
Dobrý den,na začátku loňského roku jsem prodělala chirurgické odstranění 8,5cm myomu na vnější straně dělohy,který mi narůstal šest let.Letos na jaře mi lékař po půl roce objevil nový,který má již 4,5cm a je na stejném místě jako byl ten odstraněný.Je mi 36 let,přesto chci podstoupit úplné odstranění dělohy.Mám již tři děti a další neplánuji.Nechci neustále podstupovat odstraňování nově narůstajících myomů.Přesto jsem se doslechla,že je třeba zjistit původce,který výskyt myomů způsobuje a toho zničit.Je to možné Bicomem?Máte v tom zkušenosti?Děkuji předem za odpověď.
Re: MYOM od: J.P. 29. 9. 2014, 15:36:07
Dobrý den.
S úplným vymizením nálezu zkušenost nemám, ale daří se zastavit růst, ev. i zmenšit rozsah.
Červený obličej od: Arnošt 19. 8. 2014, 21:02:55
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat zda-li by mi pomohla biorezonance na červený obličej? Mám červený obličej po námaze,v chladu,ve stresu,na slunci a po jídle.Děkuji za odpověd´.
Re: Červený obličej od: J.P. 29. 9. 2014, 13:09:35
Zde může být více příčin, které by bylo potřeba testovat. Může jít o vegetativní nerovnováhu, o poruchy prokrvení hlavy např. i v souvislosti s krční páteří či jazylkou, svůj podíl by mohla mít i alergická reakce. Řada těchto příčin lze pomocí biorezonance řešit.
Re: Červený obličej od: 29. 9. 2014, 18:13:11
Rozumím li tomu dobře,zčervenáte při stresu nebo po jídle ? Nebo máte diagnostikovanou rosaceu ? Na oba problémy je s výhodou biorezonanci využít, minimálně vám můžeme přetestovat jídelníček,zdali vám nějké jídlo nevadí a "doladit" psychiku,abyste se zbytečně nestresovala. S pozdravem MUDr.pavla Koželuhová
Re: Červený obličej od: Jitka 29. 4. 2016, 12:48:31
Červený obličej může být "rosacea"-neboli růžovka.Měla jsem to také,kožní lékař mě zaléčil 2x antibiotiky a nyní už 3/4roku si tváře mažu vždy ráno "Kittlovou mastí"-jsou dvě,tak ta ve žluté krabičce a je to tam napsáno"na problematickou a poškozenou pleť,akné".
Od té doby mám pleť naprosto čistou.
Růžovka je dědičná,toto měla moje maminka.
Tak zdar!JitkaK
P.S.Kupuji ji v bilinkářském obchodě,nebo zkuste www.tibetska-medicina.cz
www.projektintegrace.cz
Cvakavý palec,bolestivé od: Zaplatílek 5. 9. 2014, 13:17:37
Prosím o radu,manželka má cvakavý palec,nemůže do ruky nic pořádně uchopit a při pohybu prst bolí.Norí ortézu,maže Voltaren,ale nic moc nepomáhá.Pomohla by léčba biorezonancí?
Re: Cvakavý palec,bolestivé od: Ivo Špaček 11. 9. 2014, 07:48:58
Pravděpodobně se jedná o projev zánětu synovie a arthrozy v kloubu, jsou programy, které si s problémem poradí
Nešpecifický zápal od: Peter H. 11. 9. 2014, 17:49:28
Dobrý deň

Od březnu mám nepríjemný pocit až jemnú bolesť pozdĺž semenovodov prostaty a semeníkov. Bol som vyšetrený na všetky pohlavné choroby chlamýdie vrátane ale nič sa nenašlo ale neprijemný tlačivý pocit a celkový pocit ako by som mal infekciu pretrvávajú. Tak sa chcem opýtať či Biorezonancia dokáže identifikovať a riešiť aj takýto nešpecifický problém.
Re: Nešpecifický zápal od: J.P. 29. 9. 2014, 13:06:34
Tyto obtíže mohou souviset s chronickým zánětem prostaty. Biorezonancí tato diagnosa léčit lze. Určitě by stálo za to pomocí biorezonance přetestovat i možné infekce včetně chlamydií - negativní test v laboratoři ještě nemusí znamenat, že nejde o infekci. Další možnost by mohla být blokáda kostrče s bervovým drážděním. Zde by byla potřeba spolupráce s fyzioterapeutem.
Re: Nešpecifický zápal od: Pavla Koželuhová 29. 9. 2014, 18:17:53
Dobrý den, vaše potíže mohou být například i plísňového původu nebo virového původu ,což lze biorezonancí zjistit, navíc můžete mít blokádu v oblasti beder a také mít zátěž geopatogenními zonami,toto vše lze na biorezonanci vytestovat a posléze i léčit.Určitě tuto léčbu zkuste.S pozdravem MUDr.Pavla Koželuhová
od: Veronika 16. 9. 2014, 20:21:24
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda by byla biorezonance účinná na extrasystoly, které začaly z ničeho nic. Kardio vyšetření celkem v normě, problém prý nevnímat...děkuji za odpověď
Re: od: J.P. 19. 9. 2014, 07:05:08
V Bicomu jsou programy na poruchy srdečního rytmu. Pokud byl zcela normální nález při kardiologickém vyšetření, je potřeba uvažovat i o problémech v oblasti hrudní páteře - cca v rozsahu 3-6 hrudního obratle.
dotaz od: jaro 24. 9. 2014, 09:17:38
Můžete pomoci 19-ti leté dceři? Byla ji prý vysátá veškerá energie z těla. Podle léčitele, měla poškozenou auru, kudy ji energie odešla z těla.
Re: dotaz od: Tomáš K. 29. 9. 2014, 11:19:44
Takovému léčiteli bych zrovna moc nedůvěřoval, je to velmi obecný a neodborný popis, který nemá nic společného s diagnózou. Jaké má vaše dcera příznaky? Pokud je to únava, slabost apod., může to mít spoustu příčin od chudokrevnosti, nedostatečnosti funkce orgánů, překyselení až po různé patogenní zátěže.
sociální fobie, strachy od: Marie 1. 10. 2014, 10:11:31
Dobrý den, lze touto metodou řešit i psychické problémy? Sociální fobii - třes rukou, třes kolenou, bušení srdce při stresových situacích. Děkuji Vám mnohokrát.
Re: sociální fobie, strachy od: J.P. 2. 10. 2014, 16:16:29
Existují velice dobré protistresové programy i programy na harmonizaci vegetativního nervového systému. Tyto obtíže lze výrazně upravit.
Re: sociální fobie, strachy od: 10. 12. 2014, 17:00:30
Dobrý den chci se zeptat trpim socíální fobií, už nechodim skoro vůbec mezi lidi, pomohla by me biorezonance? předem děkuji.
Re: sociální fobie, strachy od: 10. 12. 2014, 19:36:19
Biorezonanci určitě vyzkoušejte,sama mám v péči několik podobně postižených lidí a postupně se je daří zapojit zpět do normálního života.S pozdravem MUDr.Pavla Koželuhová
závislost na sladkém od: Dana K. (dana.kabelkovseznam.cz) 13. 10. 2014, 11:50:41
Může mi biorezonanční terapie pomoci od chuti na sladkém? Pokud ano, kolikrát je potřeba terapii podstoupit, aby byla účinná? Děkuji za odpovědi.
Re: závislost na sladkém od: J.P. 13. 10. 2014, 12:13:03
Pomoci určitě může, ale počet terapií nedokážu odhadnout. Záleží na tom, zda je to "jednoduchá závislost", nebo reakce na stres či projev "zaplísnění" organizmu. V těchto případech by se nejprve musela řešit základní příčina a až poté chuť na sladké.
Re: závislost na sladkém od: MUDr.Pavla Koželuhová 14. 10. 2014, 22:16:36
Dobrý den,biorezonance vám může pomoci, je třeba ale také ošetřit, proč tu závislost na sladkém máte ... vliv kvasinek,psychika - ujídáte sladké kvůli vlastní nespokojenosti se životem ? Osobně bych zkusila 3-4 návštěvy .S pozdravem MUDr.pavla Koželuhová
Šarlatán nebo ne? od: Olda 20. 10. 2014, 15:15:27
Než jsem šel na biorezonanční diagnostiku, požádala mě terapeutka abych po její kamarádce poslal pár kapek krve na vatovém tamponu, aby mohla ještě před kozultací zjistit co se mnou je a pak jít rovnou na léčbu a ušetřit tak čas. V ordinaci mě usadila do křesla a jednou rukou mi nad tělem mávala takovou cívkou na pružné kovové tyčce (rukojetˇ byla dřevěné) a druhou rukou pohybovala nějakým čídlem po vzorkách ve skleněných válečkách. Ta cívka nebyla k ničemu připojená, to čidlo bylo spojeno drátem k pťístroji BICOM. Prý mi zjistila boreliozu v obouch kolenech a kyčlích. Chodím na pravidelné krevní testy a žádnou boreliozu mi nenašli. Když jsem to terapeutce řekl, odpovďela, že asi mám dědičnou boreliozu. Potom zapla ten přístroj a po 30 minutách mi ŕekla, že je borelioza zlikvidovaná a že mi odblokovala lymfu. Nevřím, že se dá ze suché krve udělat nějaká analýza nemoci a že by se dokázala zbavit boreliozy za 30 minut. Taky nevéřim, že jsem měl boreliozu. Možná se mýlím, co vy na to?
Re: Šarlatán nebo ne? od: J.P. 20. 10. 2014, 15:34:39
Dobrý den. I když to vypadá velmi zvláštně, tak to, co popisujete, patří ke standardním testovacím technikám. Např. ve veterinární medicíně prakticky jinou možnost testování pomocí biorezonance nemáte.
Negativní laboratorní testy ještě neznamenají 100% nepřítomnost boreliozy. Při terapii se aktivuje imunitní systém cíleně proti konkrétnímu mikroorganizmu a zároveň se tento mikroorganizmus ničí. To, zda stačí jedna terapie, může definitivně říci jen s odstupem provedená kontrola.
Re: Šarlatán nebo ne? od: Tomáš K. 20. 10. 2014, 16:20:39
Běžným rozborem krve vám boreliozu nikdo nezjistí. Jsou na to speciální a poměrně drahé testy:
Western Blot
Elisa - nepřesná metoda.
virus od: Veru 28. 10. 2014, 18:57:11
Dobrý den. Prosím o informaci, zda je možné touto metodou odstranit z těla HPV a již s výskytem kondylomat?? Děkuji Za odpověď.
Re: virus od: Pavla Koželuhová 28. 10. 2014, 21:05:51
Dobrý den,liský papilomavirus je virus,s nímž se setká valná většina žen,jen zlomek z nich onemocní a jen nepatrný zlomek z nich onemocní přerakovinných či rakovinným stavem.Biorezonancí provádíme celkovou detoxikaci organismu,posílíme vylučovací orgány a také můžeme působit specificky na tento virus tak,aby se mu "lidově řečeno" přestalo u Vás líbit a opustil Vás.Určitě stojí za to se o to pokusit,už jen proto,že klasická medicina používá na léčbu jen skalpel nebo kryokauter,pokud je to nutné, jinak spíše vyčkává a kontroluje,aby nedošlo k nádorovému zvrhnutí. S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
Zánět duhovky od: Lenka 2. 11. 2014, 14:46:10
Dobrý den,
léčím se se zánětem duhovky. po měsící kdy mi lékařka řekla, že je zánět pryč se mi vyskytla recidiva. Proělala jsem testy na imunologmická onemocnění i revmatoloická. Paní doktorkaka mi řekla, že mám prý smůlu a mám se s tím smířit. Recidivy se budou opakovat. Byla jsem aktivní sportovec a nejsem schopna tuto variantu přijmout. Podle výsledků jsem zdravý člověk, ale někde asi bude chyba. Hledám pomoc a radu. chci se vrátit zpět k závodění ale psychicky jsem na tom již špatně. Je reálná možnost zbavit se tohoto problému? Děkuji za odpověď
Re: Zánět duhovky od: 2. 11. 2014, 20:54:46
Dobrý den,rozhodně to nevzdávejte.Jiné potíže než s duhovkou nemáte? Zánět duhovky může být prvním příznakem různých jiných onemocnění,namátkou např. roztroušené sklerozy, bylo by dobré provést i neurologické vyšetření.Jinak by bylo určitě vhodné vyš. a terapie na biorezonanci,kde se mohou odhalit a vyčistit různé zátěže organismu. S pozdravem MUDr.Pavla Koželuhová
Re: Zánět duhovky od: 3. 11. 2014, 10:04:33
Děkuji za rychlou odpověď,
ještě bych se zeptala zda mě léčba pomocí biorezonance bude moc vrátit zpět do aktivního sportovního života. Momentálně prodělávám další testy, ale paní doktorka není moc ochotná. Funguje to tak, že si na internetu najdu možné příčiny, ty jí řeknu a ona mě pak posílá na vyšetření. Děkuji Lenka
Re: Zánět duhovky od: J.P. 3. 11. 2014, 11:39:23
Dobrý den. Záleží na tom, jaké se najde příčina obtíží. Šance na plné zapojené do aktivního života včetně sportu samozřejmě je.
Chlamydie plicní od: Lenka 3. 11. 2014, 11:31:13
Dobrý den, prodělala jsem vleklý zápal plic způsobený plicní chlamydií. Zápal plic je vyléčen, ale začalo mě bolet na pravé kyčli a dále celá pravá noha hlavně v noci. Ještě nějaké úpony v zápěstí na obou rukách. Bojím se, že v sobě plic.chlamydie stále mám a ony postupují. MUDr.mě testovat znovu nechce. Prý jsem přeléčená a poslal mě na ortopedii. Dle ortopeda je kyčel OK (v rukách ASI zánět) a posílá mě dále na neurolog. Prosím je možné zjistit a posléze zlikvidovat plic.chlamydie v mém těle? ...popřípadě zjistit co se v mém těle odehrává? Je mi 38 let, žena. Děkuji za odpověď.
Re: Chlamydie plicní od: J.P. 3. 11. 2014, 16:15:06
Dobrý den. Zjistit, zda chlamydie v organizmu přetrvávají,lze. Lze rozlišit i akutní a chronický zánět. Lze provést i terapii. Pokud byste se chtěla vydat tímto směrem, tak počítejte s potřebou změny stravovacích návyků a s tím, že bude potřeba řešit problémy s chlamydií na první pohled nesouvisející.
Re: Chlamydie plicní od: Lenka 4. 11. 2014, 12:07:11
Děkuji za odpověď. Co to znamená změna stravovacích návyků? Ten kdo biorezonanci provádí, je i odborník na výživu? Myslela jsem, že mě léčí pouze biorezonance pomocí elektromagnetických frekvencí? Moc tomu teď nerozumím.
Re: Chlamydie plicní od: 4. 11. 2014, 12:28:05
V rámci biorezonanční terapie se provádí i testování tzv. blokujících faktorů a strava patří mezi ně.
Re: Chlamydie plicní od: 5. 11. 2014, 20:40:16
Dobrý den,chlamydiovou infekci lze biorezonancí detekovat a také ji léčit,stejně jako Vaše potíže s klouby,dále můžeme zjistit zátěž jinými mikroorganismy,chemickou či zátěž těžkými kovy,geopatogenní zátěž,atd.Vyhledejte v místě bydliště terapeuta biorezonance a zkuste se objednat.S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
uzkostna porucha deprese od: jn 1. 12. 2014, 15:41:39
Jaka je sance zlepseni stavu pri depresy a psychosomatickych potizich?
Re: uzkostna porucha deprese od: MUDr.Pavla Koželuhová 1. 12. 2014, 20:52:04
Dobrý den,otázka je,jaké psychosomatické potíže máte a proč depresí trpíte ? Je li to např. stres a přepracování, na biorezonancí jsou programy na zklidnění, je li to vliv geopatogenních zon, i na to je biorezonanční terapie vhodná.Dále můžeme otestovat možnost virové,bakteriální,plísňové či parazitární zátěže.Možnosti biorezonance jsou široké. S pozdravem MUDr.Pavla Koželuhová
Re: uzkostna porucha deprese od: jn 1. 12. 2014, 21:02:26
V zari 2013 jsem podstoupil radikalni operaci prostaty. Dnes mam vysledky PSA perfektni,ale od lonskeho prosince se lecim u psychiatrii a s bolesti v podbrisku. Vysetreni neodhalila duvod bolesti. Ordinuji leky na bolest. Dekuji
Re: uzkostna porucha deprese od: J.P. 2. 12. 2014, 21:07:50
Dobrý den. V tomto případě je potřeba uvažovat o jizvení, srůstech, blokádě pánve s kostrčí a SI skloubením, ev. o dráždění nervového zásobení. Všechny tyto stavy lze s nadějí na dobrý efekt ovlivnit.
amalgam od: ab 8. 12. 2014, 17:12:30
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda li je bezpečná terapie na zatez těžkými kovy nebo amalgamove zateze,pokud ma clovek amalgamove plomby?Dekuji
Re: amalgam od: J.P 9. 12. 2014, 15:21:21
Při správně provedené terapii a aktivaci vylučovacích systémů, hl ledvin a lymfatik jde o bezpečný postup. Zůstává-li zdroj zátěže, t.j. chemicky nestabilní plomby, musí se terapie časem opakovat
Re: amalgam od: ab 10. 12. 2014, 08:36:52
Dobry den,dekuji za odpoved.Ptám se proto,ze detoxikacni prostredky k vylouceni kovů (koriandr,chlorela..) se nedoporucuji,kdyz ma clovek amalgam v ustech (asi to vytahuje rtut i z plomby).
SF od: Milan 10. 12. 2014, 17:02:23
Dobrý den chci se zeptat trpim sociální fobií, skoro už vůbec nechodim mezi lidi, pomohla by mě biorezonance? předem děkuji za odpověd.
CMP od: Miluše Tomešová 13. 1. 2015, 07:58:17
Dobrý den, manžel prodělal před půl rokem cévní mozkovou příhodu. Špatně mluví a nemá plně funkční prsty na pravé ruce. Pomohla by biorezonance alespań částečně obnovit tyto funkce? Na ředění krve bere Trombex, bojím se, aby elektromagnetické impulsy, které jdou do těla mu nějak neublížily a neměl třeba další CMP. Děkuji za odpověď.
Re: CMP od: Pavla koželuhová 13. 1. 2015, 10:08:05
Dobrý den, biorezonance je naopak výborný podpůrný prostředek k rekonvalescenci a rehabilitaci po cévní mozkové příhodě, zkuste nakontaktovat terapeuta v místě vašeho bydliště,ať nemusíte zbytečně cestovat.CMP je poměrně závažné onemocnění,biorezonance může odhalit spousty pomocných příčin,které k němu vedly a pomoci je odstranit - chemická zátěž, geopatogenní zony, těžké kovy,nevhodné jídlo ,atd.Určitě to zkuste. S pozdravem MUDr.Pavla Koželuhová
atopický ekzem od: Lenka 20. 1. 2015, 20:00:37
dobrý den, dcera 4 roky trpí cca od 6 týdnů atopickým ekzem , v letošním roce se jí rozlezl po celém těle je vhodná v takovém stavu léčba biorezonancí ? Je na Ostravsku někdo, kdo se biorezonancí zabývá ? děkuji
Re: atopický ekzem od: Ivo Špaček 21. 1. 2015, 18:36:12
máme ordinaci v Ostravě Porubě, kontakt ivospacek.cz
Re: atopický ekzem od: J.P. 21. 1. 2015, 19:04:21
Dobrý den. Biorezonance je pro tento případ zcela jednoznačně vhodná. Je velmi pravděpodobné, že se obejdete bez léků s vedlejšími účinky, jako jsou např. kortikoidy.
Myom od: Vlasta (verittaemail.cz) 23. 1. 2015, 15:05:06
Dobrý den, pomohl by přístroj na zmenšení myomu v děloze? děkuji Vám za odpověď.
Re: Myom od: MUDr.Pavla Koželuhová 23. 1. 2015, 17:58:40
Dobrý den,záleží na tom,jak dlouho myom máte a jak je velký,ale mám pacientky, u kterých se to podařilo, určitě stojí za to to zkusit.S pozdravem MUDr.Pavla Koželuhová
roztroušená skleroza od: Eva Dvořáková (evadvorakovacentrum.CZ) 23. 1. 2015, 16:09:28
Je možné, prosím, zmírnit pohybové problémy a křeče RS v pokročilém stavu ? (Mám RS již 24 let)

Děkuji.
Re: roztroušená skleroza od: J.P. 23. 1. 2015, 17:23:59
Dobrý den. Existuje doporučená sestava programů přímo na RS, s kterou mám velmi dobré zkušenosti. Dále je možné vytestovat ev. přítomnost infekční či chemické zátěže přímo na nervovém systému.
Re: roztroušená skleroza od: MUDr.pavla Koželuhová 23. 1. 2015, 18:00:54
Určitě je tobré to alespoň vyzkoušet, mám v ordinaci pacienty s RS a jsou stabilizovaní a bez potíží, počítejte ale s tím,že to nebude po jedné návštěvě.S pozdravem MUDr.pavla Koželuhová
kouření od: Eliška Zavadilová 2. 2. 2015, 11:57:47
Dobrý den.Je mi 53 let a od 16ti let kouřím.Dříve silné cigarety a nyní asi 12 let lehké (1 mg/cig.)a to 1 krabičku denně.Mám šanci po tak dlouhé době se této závislosti zbavit, co léčba obnáší a zda tuto léčbu hradí zdravotní pojíšťovna?Děkuji za odpověď.Zavadilová
Re: kouření od: J.P. 2. 2. 2015, 19:18:37
Dobrý den. Čím více a dále kouříte, tím máte větší šanci na dobrý efekt tohoto postupu. Standardní postup jsou 1-2 sezení, kde se provádí intenzivní detoxikace. Tato detoxikace výrazně eliminuje abstinenční příznaky a vy jste schopná bez cigarety vydržet.
Pokud vím, tak zdrav. pojišťovny tuto metodu nehradí.
Re: kouření od: Eliška Zavadilová 3. 2. 2015, 11:13:20
Dobrý den. Děkuji za odpověď.Jen mi ještě prosím poraďte, kde se mohu objednat. Jsem z Ostravy.Děkuji za odpověď a přeji hezký den. Zavadilová
Re: kouření od: J.P. 3. 2. 2015, 21:00:28
Dobrý den. Zkuste získat informace na kontaktním formuláři
http://www.bicom-optima.cz/pacienti/kontakty
Re: kouření od: Hanka 23. 11. 2015, 11:18:46
Dobry den.Podstoupila jsem biorezonanci na odvykani koureni,Po dvou dnech jsem mela navaly,zvracela jsem a bylo mi na omdleni.Chut na cigaretu jsem mela a mam stale.Co stim mohu jeste delat,?Uz se bojim dalsi podstoupit.Dekuji
Re: kouření od: 24. 11. 2015, 14:58:51
Tyto pocity mohou být součástí detoxikace po odvykání kouření- zvyšte množství vypitých tekutin - hlavně neperlivé vody s trochou citronu - minimálně 2,5 litru denně- tyto pocity by měly do několika dní vymizet, v případě přetrvávání zkontaktujte vašeho terapeuta a proveďte celkovou detoxikaci.S pozdravem MUDr.Pavla Koželuhová
bolestivá menstruace od: Marie 2. 2. 2015, 13:03:17
Moje dcera trpí velmi bolestivou /křeče/ menstruací. Byly ji doporučeny hormony. Jednu dávku /asi měsíční užívání/ využívala, ale nepomohlo.Ptám se tedy, zda by ji tato terapie pomohla? Děkuji
Re: bolestivá menstruace od: J.P. 2. 2. 2015, 19:11:50
Dobrý den. V přístroji jsou k dispozici jak programy na bolestivou menstruaci, tak programy na srovnání hormonálních hladin.Určitě bych ale začal fyzioterapeutickým vyšetřením, aby se vyloučila blokáda pánve či kostrče, která bývá velice častou příčinou menstruačních bolestí.
alergie na lepek od: Andy 11. 2. 2015, 14:17:07
Dobry den, mam dceru, kt. ma alergii na lepek. Da se to pomoci biorezonancii odstranit?


dekuji
psoriaza od: Petr 11. 2. 2015, 14:21:10
Dobry den, mam letity problem se psoriazou. Mel jsem cca 4 sezeni na bicomu program specielni na psoriazu, ale nepomohl a jeste uzivam ostropestrec mariansky. Co mam delat?

dekuji za radu
Re: psoriaza od: 12. 2. 2015, 11:18:35
Dobrý den,nepíšete, zda jste byl celkově na bikomu vyšetřen na zátěže, jaké máte energetické nerovnováhy ,vytestované jídlo, atd, z mého pohledu jen spec. programy na psoriazu nejsou ve vašem případě dostačující , navíc ,psoriáza je chronické onemocnění, říká se,že tolik let, kolit jí trpíte,minimálně tolik měsíců by se měla intenzivně léčit, lokálně mne napadá mastička Kartalin. S pozdravem MUDr.Pavla Koželuhová
chemoterapie od: Zuzana 20. 2. 2015, 12:48:09
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na vhodnost použití vaší terapie během chemoterapie. Dokáže zmírnit její vedlejší účinky, ale přitom nesnížit její účinek?
děkuji za odpovědˇ
Re: chemoterapie od: J.P. 20. 2. 2015, 18:55:07
Dobrý den. Pro postup při chemoterapii je vypracováno přesné schéma, které dokáže výrazně zmírnit nežádoucí účinky, aniž by negativně ovlivnilo její efekt.
Re: chemoterapie od: 20. 2. 2015, 21:20:35
Ano,léčbu velmi vhodné kombinovat,minimálně Vám pomůže minimalizovat nežádoucí účinky chemo a aktinoterapie.S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
Re: chemoterapie od: Zuzana 21. 2. 2015, 00:47:57
Děkuji za odpovědˇ. Ráda bych se ještě dověděla, kde v Praze by bylo možné terapii podle přesného schematu absolvovat.
S pozdravem Zuzana
Re: chemoterapie od: 21. 2. 2015, 16:00:10
Seznam terapeutů myslím naleznete na www.bicom- optima.cz
hemeroidy,záněty moč.cest od: Olga 23. 2. 2015, 11:02:50
Dobrý den, dcera (22 let) trpí častými záněty močových cest a nyní se přidaly také potíže s hemeroidy. Léčba antibiotiky (močové cesty) a čípky (hemeroidy) je neúspěšná a problémy se opakují stále častěji. Byla by léčba přístrojem Bicom pro tyto problémy vhodná? Olga,Kolín,Praha
Re: hemeroidy,záněty moč.cest od: J.P. 23. 2. 2015, 11:38:39
Léčba na Bicomu by vhodná byla. Zřejmě bude potřeba protiplísňová dieta, potvrdit či vyloučit blokádu v oblasti pánve a kostrče a v terapii se zaměřit i na střevo.
Re: hemeroidy,záněty moč.cest od: 23. 2. 2015, 13:07:59
Dobrý den, děkuji za informaci, můžete mi doporučit vhodného terapeuta pro oblast Kolín popř. Praha? Velice děkuji. Olga
Re: hemeroidy,záněty moč.cest od: J.P. 23. 2. 2015, 14:42:25
Dobrý den. Využijte tento odkaz :
http://www.bicom-optima.cz/pacienti/kontakty
Schizofrenie od: Michaela Benešová 24. 2. 2015, 15:13:04
Dobry den, rada bych se zeptala, jestli mate zkusenosti s lecenim schizofrenie Bicomem. Muj pribuzny, velmi mlady clovek je na lecich a v plnem invalidnim duchodu kvuli teto nemoci.
Da se nejak pomoct biorezonanci?
Moc Vam dekuji za odpoved
M.B.
Re: Schizofrenie od: J.P. 26. 2. 2015, 20:12:21
Dobrý den. Já osobně zkušenosti nemám. Zřejmě by určitá stabilizace stavu byla možná, ale rozhodně bych nesliboval nějaký rychlý a zásadní posun.
žlučník-kámen od: Z.Kroufková 4. 3. 2015, 17:21:39
Mám žlučníkový kámen 25 x 18 mm.Je možné touto metodou s tím něco dělat,rozpustit, zmenšit nebo něco jiného ,na operaci nechci, je to pro mě riskJe mi 77,cukrovka artroza,cévy a pod.
tromboza od: E.Vrablová 11. 3. 2015, 19:46:33
Prosím mám dotaz, zda-li se může podstoupit biorezonanční terapie, když mám v obou nohách zjištěnou tromboflebitidu, léčení bych potřebovala hlavně na alergie (léky i potraviny)a na psychiku, latentní tetanii, která se teď hodně rozjela. Mám také zjištěnou sníženou funkci štítné žlázy, pomůže tato terapie na některé z vyjmenovaných dgn.?
Jsem z F-M, kde bych našla terapeuta?
Re: tromboza od: 11. 3. 2015, 19:59:23
Dobrý den,pokud máte akutní tromboflebitidu,terapii můžete podstoupit,dokonce by vám mohla pomoci i na tuto dg,jinak snížená funkce štítné žlázy,alergie i problémy psychické jsou velmi vhodné pro biorezonanční terapii.Zkuste nahlédnout na web www-bicom-optima.cz -sekce pro pacienty -dotaz na terapeuta v místě vašeho bydliště.S pozdravem MUDr.pavla Koželuhová
Re: tromboza od: 11. 3. 2015, 20:03:22
Moc pěkně děkuji za velmi rychlou odpověď.

Hezký večer.
Eva Vrablová
tromboza od: E.Vrablová 15. 3. 2015, 18:11:39
Dobrý den, prosím ptala jsem se již zde, zda-li mohu podstoupit biorezonanční terapii na tromboflebitidu a neuvedla jsem, že užívám lék Warfarin, a taky že mám uzly na štítné žláze.
Děkuji za odpověď. Eva Vrablová
Re: tromboza od: 15. 3. 2015, 19:52:27
Dobrý den,to biorezonanční terapii nikterak nebrání.Nemusíte se obávat, naopak, pokud ji budete podstupovat pravidelně,máte naději, že se uzly na štítn žláze mohou dokonce zmenšit. S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
Re: tromboza od: 15. 3. 2015, 20:12:44
Děkuji za Vaši odpověď.
Eva V.
Chronická zácpa od: Zdeńka mecová 15. 3. 2015, 22:28:13
Mám chronickou zácpu,je mi 72 let a od mládí musím pořád brát projímadla.Jinak nemohu na stranu vůbec.Používám psylium,jím dostatek ovoce a zeleniny,zkoušela jsem brát denně i lněný olej,kdo mi co poradí,tak zkusím,ale stále bez úspěchu.Prozatím mám 2 návštěvy biorezon.ale bez úspěchu.Mám pokračovat i nadále?Je nějaká naděje?díky za odpověď.
plicní chlamydie od: Jiřina 17. 3. 2015, 13:16:57
Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jaká je úspěšnost léčby plicních chlamydií, případně jestli se některý lékař v Praze na tuto problematiku přímo specializuje.
Děkuji
J
Re: plicní chlamydie od: J.P. 17. 3. 2015, 18:12:44
Dobrý den. Úspěšnost léčby chlamydií, a nejen plicních, je vysoká. Předpokládá to ovšem např. změnu dietního režimu, vyřešení překyselení organizmu atd. Jakýkoli infekt je jen výsledkem přetížení imunity.Že by se někdo v Praze v rámci biorezonance specializoval přímo na chlamydie, o tom nevím.
Zdravím J.P.
Metastázy od: Kovářová (kunvalskaaseznam.cz) 30. 3. 2015, 07:57:40
Dobrý den,
mamince před půl rokem zjistili, že má rakovinu dělohy - má již metastázy a nelze provést operaci. Má bolesti v kříži a podbřišku. Chodí na chemoterapii. Chtěla jsem se zeptat, jestli by jí Vaše léčba mohla pomoci. Děkuji za odpověď.
Re: Metastázy od: J.P. 30. 3. 2015, 08:29:17
Dobrý den. Určitě by bylo možné zmírnit obtíže. Vyléčení v tomto rozsahu postižení nelze očekávat. J.P.
Re: Metastázy od: A.K. 30. 3. 2015, 08:42:30
hradí v tomto případě tuto léčbu pojišťovna? Děkuji za odpověď
Re: Metastázy od: 30. 3. 2015, 08:47:18
Bohužel. Tato metoda není v České republice hrazena zdravotními pojišťovnami.
Křečové žíly od: A.K. 30. 3. 2015, 08:04:37
Dobrý den.
je tato léčba vhodná i na křečové žíly. Je léčba hrazena zdravotní pojišťovnou (211). Děkuji za odpověď A.K.
Re: Křečové žíly od: J.P. 30. 3. 2015, 08:27:26
Dobrý den. Křečové žíly lze tímto způsobem velice dobře ošetřit.
Zdravotní pojišťovny tento způsob terapie v České republice nehradí.
J.P.
Re: Křečové žíly od: A.K. 30. 3. 2015, 08:40:05
Jaké jsou ceny této léčby a kde bych se mohla nejblíže poradit (jsem z Ústí nad Orlicí)
Re: Křečové žíly od: 30. 3. 2015, 08:45:10
Využijte, prosím, tento odkaz
http://www.bicom-optima.cz/pacienti/kontakty
crohnova choroba od: Sylvia Ďurinová 6. 4. 2015, 15:01:34
dobrý deň,máte skúsenosti s liečbou crohnovej choroby?
ďakujem za odpoveď
Re: crohnova choroba od: 6. 4. 2015, 20:57:56
Dobrý den,Crohnovu chorobu můžete velmi dobře biorezonancí stabilizovat- jde ale o dlouhodobější proces.
MUDr.P.Koželuhová
borelióza od: Ludmila Opálková 7. 4. 2015, 15:40:40
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda lze biorezonancí pomoci od bolestí kloubů a svalů po prodělané a neléčené borelioze? Děkuji za odpověď.
Re: borelióza od: 7. 4. 2015, 19:13:58
Dobrý den,vaše obtíže jsou biorezonanční terapií dobře ovlivnitelné,určitě ji vyzkoušejte. S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
Re: borelióza od: Opálková 8. 4. 2015, 09:46:56
Děkuji za zprávu a přeji hezké dny, Opálková.
Chronická (autoimunitní) tyreoiditida od: jana 8. 4. 2015, 22:38:01
Dobrý den, je mi 40 a i přes zdravý životní styl a cvičení, trpím bolestmi zad, alergií na roztoče, prach a siřičitany a bohužel chronickou (autoimunitní) tyreoiditidou. Beru eutyrox 100 1tb denně. Mám šanci stav zlešit pomocí Bicomu? Děkuji Jana
Re: Chronická (autoimunitní) tyreoiditida od: 12. 4. 2015, 10:43:32
Dobrý den.
U bolestí zad a alergie máte velikou pravděpodobnost zbavení obtíží. Se štítnou žlázou se dá také pracovat, ale úplné vyléčení bych Vám předem nechtěl slibovat.
J.P.
Dotaz od: Pavel 9. 4. 2015, 10:56:47
Dobrý den. Metoda biorezonance mě zaujala, ale nerozumím jejímu principu a formulace "komunikuje s organismem pomocí elektromagnetických frekvenčních vzorků, které upravuje a vrací zpět" je pro mě poněkud technicky nepochopitelná. Můžete mi, prosím podstatu vysvětlit? Děkuji Pavel
Re: Dotaz od: Radim 9. 4. 2015, 13:04:40
Dobrý den, podívejte se prosím na tento článek. Předchozí definice je zkreslená překladem z německých materiálů pro pacienty
ADHD od: Mudráková (m.mudrakovazss-holysov.cz) 13. 4. 2015, 08:48:06
Prosím o informaci, zda Bicom umí cokoliv s ADHD, děkuji
Re: ADHD od: 13. 4. 2015, 09:23:04
Dobrý den. Na ADHD se podílí celá řada vlivů. Patří sem například i potravinová intolerance, intolerance potravinářských barviv či sladidel. S těmito vlivy se dá na Bicomu velmi dobře pracovat a lze je diagnostikovat. J.P.
cukrovka od: Andrea Beránková 13. 4. 2015, 11:32:30
Dobrý den, manželovi diagnostikovali ve 37 letech diabetes 1. typu. Lze nějak ulehčit biorezonancí život diabetikovi? Děkuji
Re: cukrovka od: 13. 4. 2015, 13:04:54
Dobrý den. Dají se určitě dobře ošetřit diabetické komplikace. Pokud jsou pozitivní protilátky proti Inzulinu, je šance zlepšit i i přímo diabetes.
J.P.
Re: cukrovka od: 8. 12. 2021, 13:49:04
Tohle je samozřejmě lež jako věž.
Re: cukrovka od: 8. 12. 2021, 13:49:05
Tohle je samozřejmě lež jako věž.
TEHOTENSTVO od: Zuzana 21. 5. 2015, 18:07:48
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať,či je biorezonancia bezpečná v tehotenstve (som v 8. mesiaci). Dakujem za odpoveď Zuzana Fialová
Re: TEHOTENSTVO od: 21. 5. 2015, 19:00:49
Dobrý den,léčím biorezonancí neplodnost žen, které u mne pak zůstávají v péči po celou dobu gravidity i po porodu-daří se jim velmi dobře, takže nemuse mít žádné obavy,naopak.Dokonce znám jednu paní doktorku z ciziny,která takto léčí ještě nenarozená děťátka v děloze.S pozdravem MUDr.Pavl Koželuhová
alergie od: Jana 3. 6. 2015, 13:43:20
Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli je biorezonance účinná co se týče sezoní alergie?kamarád říkal že od té doby co byl na biorezonanci tak má úplný klid..děkuji za odpověd
Re: alergie od: JP 5. 6. 2015, 21:18:51
Dobrý den. Ano, je účinná i na sezonní alergie. Ideální je, když víte, na jaký konkrétní alergen reagujete.
J.P.
recidivující gingivostomatitidy od: šárka 5. 7. 2015, 21:04:04
Dobrý den, mám 21 letého syna, který 4 roky trpí recidivujícími gingivostomatitidami, přecházejícími až do pharyngu. V celé dutině ústní mívá splývající afty, mívá je i na oteklých rtech, rty se mu k sobě slepují, krvácí. Trpí silnými bolestmi v krku, nemůže polykat, mluvit, nepřijímá potravu, později ani tekutiny. Kvůli dehydrataci byl několikrát hospitalizován, nitrožilně dostával antibiotika, antivirotika, antimykotika, kortikoidy. Všechna vyšetření (gastro a kolonoskopie, excize ze sliznice dolního rtu, autoimunitní poruchy....) byla negativní ( kromě alergie na pyl, prach, roztoče a začínající refluxní zánět jícnu). Neúčinná byla i autovakcína. Má syn šanci na zlepšení stavu pomocí Bicomu? Děkuji Šárka
Re: recidivující gingivostomatitidy od: 5. 7. 2015, 21:33:33
Dobrý den,šance je vždycky,ať si syn vyhledá terapeuta v místě bydliště,biorezinance by mu mohla pomoci. S pozdravem MUDr.Pavla Koželuhová
očkování od: Eva 10. 7. 2015, 16:57:16
Dobrý den, s biorezonancí mám vlastní pozitivní zkušenost a dozvěděla jsem se, že je možné pomocí Bicomu "naočkovat" , takže jsou v těle po terapii labor.testy prokazatelné protilátky. Co je na tom pravdy? Předem děkuji za odpověď.
Re: očkování od: 13. 7. 2015, 18:53:09
Dobrý den. Pomocí Bicomu lze skutečně dosáhnout tvorby protilátek. Podle dostupných pramenů však hladiny nevydrží tak dlouho, jako při klasickém očkování.
J.P.
Problémy s jazylkou od: Ivana 10. 7. 2015, 17:44:29
Dobry den, už 3 měsíce mě bolí levý pant, nemůžu otevírat pusu, špatně se mi jí i kouše. Ortoped mi zjistil vychýlenou jazylku a že mi jde čelist doprava, kvůli tomu mě to bolí. Na Bicom jsem objednaná za 3 týdny (dřívější termín neměli) a já se nemůžu dočkat až se mnou ohledně toho začne někdo něco dělat. Myslíte že mi Bicom pomůže?
Re: Problémy s jazylkou od: JP 13. 7. 2015, 18:56:20
Dobrý den. Na Bicomu je program na úpravu jazylky a čelistního kloubu. Máte-li termín za delší dobu, pak Vám může okamžitě pomoci šikovný fyzioterapeut. Podle mých zkušeností je optimální kombinace Bicomu a mechanického srovnání.
J.P.
padání vlasů od: Petra 18. 7. 2015, 11:07:34
Dobrý den,již 10 let mi padají hodně vlasy.Lékaři nevědí.Když to začalo, začala jsem užívat antikoncepci.Tu již dlouhá léta neberu. Možná byl spouštěč i silný stres.Dlouhá manželská krize končící před 5 lety rozvodem.Stále zívám, jsem velmi unavená,mám mnoho let silné úzkostné stavy a nyní beru rok antidepresiva. V minulosti pomohly,nyní moc ne.Padání vlasů a silná únava je pro mne velký problém. Nechuť jít dál životem. Bojuji a snažím se.děkuji za radu.
vitiligo od: Baska 29. 7. 2015, 15:27:31
Dobry den chcela by som sa opytat ci sa da touto metodou liecit Vitiligo. Dakujem za odpoved.
ekzém od: Katerina 24. 8. 2015, 11:08:24
Dobrý den,
Mám dceru, která má od tří měsíců ekzém. Teď jsou jí dva roky a absolvovala dvě sezení na Bicomu, první zjištovací co se týče alergií a zátěže a druhé, kde jí měli být vymýceny paraziti ve střevech, bakterie na kůži a harmonizace jater. Pvní týden po proceduře se stav každý den pomalinku zlepšoval a pa přišla změna počasí (na kterou je velmi citlivá) a ona se osypala ještě hůře než před proceduou. Zatím nás tato terapie stála přes 4 tisíce a já nevím zda má smysl pokračovat. Zjistila jsem, že terapeutka, ke které jsme chodily nemá moc zkušeností a původně nám tvrdila, že tyto ošetření budou stačit. Takže by mne zajímalo, jaká je vaše zkušenost z praxe,s dětskými ekzémy, jestli je potřeba absolvovat ještě další sezení... Už jsme v minulosti utratili tisíce za všemožné a jsme z toho už velmi unavení. Děkuji za odpověď. KB
Re: ekzém od: J.P. 24. 8. 2015, 17:58:01
Dobrý den.
S dětskými ekzémy jde na Bicomu dost dobře pracovat, ale většinou je to dlouhodobý proces. Podle mých zkušeností se musí počítat minimálně se 6 terapiemi, ale může jioch být samozřejmě i víc. Kromě Bicomu je nutné dodržovat alespoň dietní režim.
J.P.
odvykání kouření od: Alena Macková 12. 9. 2015, 19:59:39
Dobrý den, zajímá mě, jaký je rozdíl mezi bicom terapie a biorezonance v odvykání na kouření, při které metodě mám větší šanci přestat, je mi 67 let a kouřím krabičku denně. Zapálím si i když nemám chuť, jakoby z nudy. Děkuju za odpověď
Re: odvykání kouření od: 12. 9. 2015, 23:01:16
Dobrý den, je to to samé. Šance jsou velké,že se kouření zbavíte. S pozdravem MUDr.Pavla Koželuhová
plísně ve jídle od: Radek 16. 9. 2015, 22:10:55
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na váš názor na konzumaci plísňových sýrů, jelikož se u biorezonance často řeší i strava. Plísně jsou škodlivina, která zatěžuje organismus. Týká se to i ušlechtilých plísní v sýrech?
Re: plísně ve jídle od: J.P. 18. 9. 2015, 08:50:43
Dobrý den. Na "plísňové" sýry by si měl člověk dávat pozor v případě v případě celkově přeplísněného organizmu, ev. u alergié na plísně. Jinak bych se jich neobával.
J.P.
PPP od: M. 29. 9. 2015, 15:08:55
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda lze přístrojem Bicom optima řešit i PPP, konkrétně Bulimii. Zkoušela jsem léčbu tradiční i alternativní, je to již mnohem lepší, ale stále to není na stoprocent pryč. Docházím k paní na Biciom s ledvinami a lymfou, kde přístroj zdá se pomáhá. Slyšela jsem o programu na odvykání kouření a chuti na sladké, ale je nějaký program nebo postup i na tento problém? Předem moc děkuji za odpověď. M.
Re: PPP od: J.P. 30. 9. 2015, 23:17:10
Dobrý den.Na Bicomu není přímo program na bulimii, ale je zde celá řada programů zaměřených na psychiku. Určitě by je stálo za to v tomto případě vyzkoušet.
Zdravím J.P.
Alergie 7+ od: Michal 10. 10. 2015, 16:12:08
Dobry den,chci pravdepodobne v nasem meste absolvovat sezeni u MUDr. ,ktery provozuje Bicom.Ja 37 muz,poslednich 9 let aktivne sportujici (mtb),od 4 let mam alergicke astma,vzdy lecene na alergologii,nekolikrat v detsvi prelecen serem v podobe kapek,i injekci tusim ze na roztoce.V poslednich 6letech uzivam Symbicort 200 jednou denne,ted mesic zvysena davka na 400 2krat denne.Presne pred rokem vyrazne zhorseni stavu,kdy prakticky celej rok s malou prestavkou mam nastriklej nosohltan,stekani hlenu v hltanu,paleni na pruduskach a v krku-chripkove stavy.pred rokem vysetren imunoalergologem a zjisteny alergie ruzne intenzity-kocka,pes,kun,jarni a letni kvetena,plisne a roztoce ...od rijna,az prijde serum z Francie,podstupuji opet lecbu ve forme kapek.Mam realnou sanci na zlepseni,nebo vyleceni Bicomem?A co s objednanym serem,mohu ho potom i nadale uzivat?Moc dekuji za odpoved.
Re: Alergie 7+ od: 11. 10. 2015, 11:08:10
Dobrý den,máte reálnou šanci,aby se váš zdravotní stav po Bikomu vylepšil, a možná až natolik,že byste mohl poté svoji medikaci kortikoidy snížit či úplně vysadit.Vakcinu můžete brát současně.Vzhledem k délce potíží to ale patrně nebude po jedné návštěvě.Šanci ale máte, zkuste to.S pozdravem MUDr.Pavla Koželuhová
Chemoterapie tlusteho streva od: Vera 3. 11. 2015, 19:38:01
Dobry den, doporucujete tuto lecbu po chemoterapii tlusteho streva? Myslim tim detoxikace organizmu a zlepseni imunity? A pokud ano je to mozne lecit v Brne?
Re: Chemoterapie tlusteho streva od: 3. 11. 2015, 21:50:01
Kombinace klasické léčby a "alternativní" dá dohromady tzv. integrativní medicinu, která je medicinou budoucnosti a myslím,že je to to nejlepší, co může onkologický pacient dostat. Určitě do toho jděte. Na terapeuty z Brna se koukněte na webové stránky bicomu.S pozdravem MUDr.Pavla Koželuhová,plzeň
Pazazité v těle od: Janča 14. 11. 2015, 17:15:19
Může se prosím pomocí této metody zjistit přítomnost parazitů (roupů) v těle? (Použit opakovaně Vetrox). A pokud ano, je naděje pomocí této metody na úplné odstranění?
Re: Pazazité v těle od: 14. 11. 2015, 18:50:53
Ano,zjistit, zda máte v sobě roupy lze a také zle pomoci tělu pomocí biorezonance se jich zbavit. P.Koželuhová
Epilepsia od: Katka 17. 11. 2015, 14:16:16
Dobry den , chcem sa opytat ci možno biorezonanciou liecit aj epilesiu, ci je vhodna pre toto ochorenie, dakujem
Azoospermie od: Miloš 18. 11. 2015, 23:12:46
Dobrý den,
Chtěl jsem se zeptat, jestli máte zkušenosti s léčbou neplodnosti.
Děkuji za odpověď
střevní potíže ( průjem ) od: MB (mbaxikseznam.cz) 14. 12. 2015, 11:20:01
Dobrý den, chtěl bych vyzkoušet biorezonanci na problém se střevy ( neudržitelný průjem ), kdy do 15 minut po pozření čehokoliv musím na WC . Byl jsem již na mnoha vyšetřeních včetně celiakálie, ale nebyla potvrzena. Zároveň s tímto problémem mne trápí jakýsi ekzém ve vlasech, na bércích a u genitálií - kdy mi brali na kožním i vzorek kůže z postiženého místa ale žádná alergie také nebyla potvrzena. Proto se chci zeptat, zda by mi Biorezonance mohla nějakým způsobem pomoci. Děkuji za odpověď .
Re: střevní potíže ( průjem ) od: 14. 12. 2015, 19:26:00
Dobrý den,biorezonanční terapie by vám mohla s vašimi potížemi pomoci - objednejte se u terapeuta v místě vašeho bydliště,čekací doba je většinou 2-3 měsíce. S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
Tinnitus od: Ondřej 15. 12. 2015, 17:21:02
Dobý den, může /blok. C páteře/ [takto to bylo napsáno v rtg vysvětlení, způsobovat tinnitus,.. Pak se ho úplně zbavit?
Re: Tinnitus od: J.P. 15. 12. 2015, 20:51:54
Dobrý den.Blokáda C páteře opravdu může způsobit tinitus. Biorezonance může příznivě ovlivnit nejen blok páteře, ale i prokrvení v oblasti hlavy a tím i tinitus. J.P.
Re: Tinnitus od: Ondřej 16. 12. 2015, 06:38:00
Dobrý den, mám 14 roků a trochu mi píská v pravém uchu.Přes den se do dá, ale když se jde spát je to horší...Musím mít puštěnou hudbu.Byl jsem u ORL, tam mi to vypláchli a nasadili Betahistin nebo nějak tak se to jmenuje [momentálně jsem v nemocnici a ležím tu] když jsme pak byli v pondělí na Neurologii, řekla že to může být krční páteří. [ na rentgenu jsem byl, napsali mi Blok. C páteře. Ono, začalo to pískat ve středu [ nebo jsem to začal vnímat ] večer 9.12., a 8.12. to ještě nebylo ale, Hraju hokej a seděl jsem v šatně, přitom na mne z boku skočil z pravé strany [ 2x ] kluk, něco mi tam prokřupalo kolem páteře ale, pak to udělal zase.. a tentokrát mi to prokřupalo možná ještě více + takové silnější křupnutí kolem krku a ramene [ nějak tak více levé straně PRAVÉ lopatky ] a den poté jsem ten tinnitus začal vnímat.Žadné degen. s páteří nemám.. Jenom mi strašně vadí ten pískot,. budu mít rehabilitace.,. Myslíte že mi´to pomůže [NEJLÉPE ÚPLNĚ] a nebo ne? Myslíte že tento prudký pohyb mohl vyvolat blokaci krční páteře a pak ten hnus Tinnitus? Jsem na tom aji Psychicky velice zle... Myslíte že mám šanci na uzdravení? [ předtím jsem žádné takové problémy neměl..] byl bych opravdu moc rád kdyby to odešlo :( :( :( Co by se dělo kdyby se nic nenapravilo? [nebudu snad na to ani myslet ale nejde to... pořád to píská ] naštěstí že to prostě přes den všechny zvuky přeženou, ale vnímám to pořád 24h/den.. a Pořád na to myslím.. Prosím napište, že je šance se toho absolutně zbavit.. Dík [ č.mobilu jsem si vymyslel ] pokládám ještě jednu otázku, zaznamenal jsem, že v velice velkém tichu, mi tak divNé píska Přerušovaně v pravém uchu dík
Re: Tinnitus od: 9. 6. 2016, 20:25:24
Dobrý den chtela bych se zeptat muj přitel má 23let a momentalně je vnemocnici jelikoš nemužou žistit proč se muj přitel mota jako by byl opili a přestal mluvit uš mu dělali 3krat lubalku 2krat magnetyckou rezonanci a 2krat ct mosku a odbery krve moči a td a furt nemužou nanic přijit sem zofala prosim pomošte
Tinnitus ještě malá oprava od: Ondra 16. 12. 2015, 07:13:47
ještě k tomu nahoře, rtg mi napsala :
RE:blok. postavení C obratlů.
Je to to samé nebo něco jiné popř. lepší zpráva či ne
ještě jednou dík, omlouvám se jsem na tom psychicky zle-
Kašel, chrapot, dušnost a papilomavirus (hpv) od: Renata 27. 1. 2016, 18:23:30
Dobrý den, měla by biorezonanční terapie smysl v mém případě? Od prosince sem tam pokašlání, odkašlání, kvůli přeskočení hlasu, začátek ledna prudký nástup kašel, chrapot, chrčení, pocit cizího tělesa v krku, přidala se dušnost - bez teplot (léčba atb, kortikoidy, protože jsem i astmatik - nic nereaguje). RTG plic s hrubší kresbou. Dušnost zkraje jen mírnější a výdechová, den co den se zhoršuje a přidává i nádechová - Ventolin, medrol, téměř bez efektu. Mám potvrzené HR HPV a zhoršenou cytologii čípku (AGC-NOS), dále výrůstky v oblasti pochvy a zbytnělou sliznici, kde gynekolog klasická kondylomata vyloučil. V ústech na sliznici rtů a vnitřní tváře mám zbytnělou sliznici, hrbolky a cosi narostlého mezi předním patrovým obloukem a mandlí a vytváří pocit čehosi, co uvízlo a nejde spolknout (ORL nezodpověděla dotaz, co to je). DOmnívám se, že to může být vše způsobeno hpv (u čípku jsem koukala a narazila i na to,že způsobují papilomatozu hrtanu i respirační, příznaky sedí na 100% - jen jak bylo uvedeno mě léčí na bronchitidu či zhoršené astma - s těmi se často prý plete), načetla jsem i nějaké studie zahraniční a vše sedí... jsem bezradná...přidal se i strach, stres, jsem maminka dvou malých chlapců a dušnost mě velmi omezuje (je prostě jiná než u astmatu, zátěž, leh...mi nevadí o nic víc než klid a sed, chuze), hlavně, když je den ode dne horší. Lékaři se upínají k imunologickým odběrům, ale výsledky mají být za 4 týdny a tímto rychlým postupem u zhoršení, se výsledků nedočkám :-( už nevím, kam se obrátit.

Má biorezonance v tomto případě smysl? Bydlíme v HK, ale mohu dojet i do Prahy, ale ráda bych vše řešila, co nejdříve. Moc děkuji za odpověď, hezký den, Renata Č.
Re: Kašel, chrapot, dušnost a papilomavirus (hpv) od: 31. 1. 2016, 19:01:03
Dobrý den,biorezonance ve vašem případě rozhodně smysl má- ale vzhledem k chronicitě potíží počítejte s více návštěvami, také je třeba bohužel počítat s čekací dobou na vyšetření. Vzhledem k tomu zvolte nějakého terapeuta blízko vašeho bydliště .S pozdravem MUDr.Pavla Koželuhová
Diabetes 1.typu od: Šárka 19. 2. 2016, 14:26:47
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda by měla biorezonance vliv na diabetes 1. typu. Mám již 13 let - na inzulínu. Je mi teď 31let. Moc děkuji za odpověď.
Re: Diabetes 1.typu od: 19. 2. 2016, 20:34:04
Diabetes 1.typu se nedá vyléčit, takže inzulin budete muset používat dále.Ale pravidelnou biorezonanční léčbou se může váš organismus vyladit natolik,aby hodnoty glykemie byly stabilní a hlavně abychom oddálili nástup chronických obtíží spojných s diabetem- problémy s cévami,nervovou degenerací, potížemi s ledvinami,očima,atd. je nutno ale počítat s pravidelnými návštěvami a dlouhodobě.MUDr.P.Koželuhová
Re: Diabetes 1.typu od: Šsárka 20. 2. 2016, 08:52:58
Děkuji za odpověď. Vím, že diabetes nelze vyléčit, ale zajímalo mě, ty pozdější komplikace. To jste mi napsala. Děkuji. Na kolik zhruba vyjdou návštěvy?
Re: Diabetes 1.typu od: 21. 2. 2016, 15:36:51
První návštěva většinou stojí mezi 1200-1800 Kč, kontroly jsou okolo 1000Kč - záleží na terapeutovi.MUDr.P.Koželuhová
dětský ekzém od: Olga Vlámová 16. 3. 2016, 11:03:32
Dobrý den, ráda bych se zeptala na léčbu dětského ekzému, od jakého věku dítěte lze tento problém řešit. Také by mě orientačně zajímalo, v jakých cenových relacích se léčba biorezonancí zhruba pohybuje, nikde jsem neviděla na stránkách ceník.Děkuji!
Re: dětský ekzém od: 17. 3. 2016, 21:20:15
Biorezonancí se dají léčit všechny věkové kategorie,takže třeba i novorozenci.Cenová relace jak jsem již zmínila výše je za 1.návštěvu od 1200-1800 Kč, kontroly jsou levnější- záleží ovšem na terapeutovi, někteří terapeuti dávají pro děti slevy.Počet návštěv je individuální.S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
Re: dětský ekzém od: Katka 17. 3. 2016, 22:03:21
A jak dlouho ta 1. návštěva obvykle trvá?
Re: dětský ekzém od: 20. 3. 2016, 22:11:50
Návštěva trvá cca 1-1,5 hodiny.S pozdravem P.Koželuhová
Záleží na terapeutovi? od: Dagmar 7. 4. 2016, 20:25:17
V minulosti jsem absolvovala terapii (Bikom), protože jsem měla potíže se štítnou žlázou (užívala jsem Ethyrox). Ihned jsem cítěla zlepšení, přestala mi únava a spavost. Neuvěřitelně se mi zlepšily výsledky a doktorka nevěřila, že jsem v pořádku. Nyní jsem po roce šla znovu na tuto terapii, aby mi trochu pomohli s osteochondrozou. Nejenže jiná terapeutka vůbec nevěděla, co to je, ale po návštěvě jsem necítila vůbec nic. Na další návštěvě jsem chtěla mluvit o výsledcích št. žlázy a taky nic nevěděla a samozřejmě byla návštěva naprosto bez zlepšení Je možné, že terapeuti neumí ten přístroj správně pustit, když neví co je to za diagnozu?
Re: Záleží na terapeutovi? od: 10. 4. 2016, 15:42:48
Tak jako všude, i v biorezonanci jsou terapeuti různě kvalitní.Najděte si takového,kterému budete důvěřovat.
S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
CHOPN, borelióza od: Ina 8. 4. 2016, 22:15:28
1) Umí Bicom léčit CHOPN?
2) Lze terapii chronické neuroboreliózy aplikovat v týdenních intervalech?
3) Lze aplikovat Bicom současně s léčbou antibiotiky (lividace patogenů, ovlivnění nežádoucích účinků ATB)?
Re: CHOPN, borelióza od: 10. 4. 2016, 15:45:41
Dobrý den,Bikom lze aplikovat současně s jakýmikoliv léky tedy i s ATB. Terapii lze dávat i po týdnu,přesněji dle stavu pacienta.
CHOPN a léčba ? neléčím CHOPN ale pacienta- t.j. snažím se zbavit ho potíží a ulevit mu,ale diagnoza mu už zůstane celý život. S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
Odmaskování od: Ina 13. 4. 2016, 16:44:06
Dobrý den, lze zacystované či zamaskované patogeny (borelie, chlamydie) lividovat Bikomem bez jejich předchozího odmaskování?
Jak se toto odmaskování provede? Předem moc děkuji za odpověď a za to, že nám prostřednictvím těchto stránek pomáháte a radíte.
Re: Odmaskování od: 17. 4. 2016, 13:07:48
Pokud budou zamaskované - nepřijdete na ně , musíte použít ODMASKOVACÍ ampuli , eventuálně párování ,pak na ně přijdete a pak už postupujete standardně jako při vyvádění mikroorganismů.Dr.p.Koželuhová
Re: Odmaskování od: 1. 5. 2016, 11:29:23
Dobrý den,odpověď na tuto otázku je již odborná a nepatří na tento web, prosím kontaktujte buď speciální web pro terapeuty na www.bicom-optima.cz nebo mi napiště soukromě na moji mailovou adresu.S pozdravem MUDr.Pavla Koželuhová
HPV virus od: Hanka 19. 4. 2016, 15:05:17
Dobrý den, všimla jsem si zde již podobného dotazu, ale dá se opravdu zničit v těle HPV virus? Dočetla jsem se, že v těle zůstává navždy, tak by mne zajímalo, jestli se dá biorezonancí odstranit. Měla jsem kondylomata, ale už je po léčbě veregenem nemám.
Děkuji
Re: HPV virus od: Pavla 18. 7. 2016, 14:12:48
Ano, viry (včetně HPV) se likvidují biorezonancí. www.bioret.cz
Odmaskování patogebů od: Ina 22. 4. 2016, 13:39:42
Vážená paní doktorko, k Vaší odpovědi ze dne 17.4.2016 (odmaskovací ampule) prosím o vysvětlení, co je to "párování". Dějuji.
plíseň nehet od: Mila 18. 5. 2016, 19:46:26
Dobrý den, mám plíseň na nehtu levé nohy, dá se přístrojem BICOM zlepšit stav? Děkuji
Re: plíseň nehet od: 18. 5. 2016, 21:37:23
Dobrý den,to,co máte na nehtu,je odrazem zaplísnění těla,biorezonance vám v "odplísnění" může pomoci jak terapeuticky,tak testačně odhalí nesnášenlivosti potravin,nasazením diety pak můžete zlepšit celkový stav vašeho organismu.Nečekejte ale,že se tak stane během jedné návštěvy.MUDr.P.Koželuhová
alergie od: Jana 6. 6. 2016, 12:57:09
Dobrý den,
lze pomoci touto metodou mému synovi - polyvalentní potravinová alergie (lepek, mléko,vejce, luštěniny, ořechy,petržel, banán, broskev.....) a obstrukční bronchitidy - virové zápaly plic. Děkuji
Re: alergie od: 6. 6. 2016, 20:52:30
Ano,tato metoda je velmi vhodná k léčbě vašeho syna dle toho,co popisujete.S pozdravem MUDr.Pavla Koželuhová
Václavikova od: Sona 28. 6. 2016, 22:26:08
dobrý den. Muže se díky biorezonanci obnovit imunitní systém? Muj syn má špatné leukocyty a neutrofyly hluboko pod normu,bývá často nemocný nesmí do kolektivu. trvá to od narození,nyní má 2 roky.
Re: Václavikova od: 29. 6. 2016, 06:47:05
Ano,je to mozne synovi pomoci. MUDR. P.Kozeluhova
Očkování od: Petra 5. 8. 2016, 18:48:34
Dobrý den, malá měla problémy po očkování (teploty, bouchání hlavou, křeče). Ze zoufalstv jsem přistoupila na tzv. vyvedení očkování pomocí biorezonance na klinice Bioret Praha. Paní terapeutka mi všechno vysvětlila, dávala do přístroje očkovací ampule a odstranily se ty problémy, hlavně malá (18 měs) přestala bouchat hlavičkou. Jak to, že to neví pediatři
Re: Očkování od: 6. 8. 2016, 21:32:19
Dobrý den, je to jako v jiných profesích- jsou lékaři,kteří jsou nakloněni celostní medicině a ti o možnosti "vyvádění očkování " biorezonancí samozřejmě ví,a pak ti,kteří nakloněni celostní medicině nejsou a ti ani nechtějí vědět.Je na vás rodičích,abyste své děti dali do péče těm prvně zmiňovaným.Vy máte tu volbu-je to na vás.S pozdravem MUDr.pavla Koželuhová,peditr
Cholesterol, serotonin od: Ina 31. 10. 2016, 17:34:15
Prosím o sdělení, zda a jaký konkrétní program BICOM lze použít:
1) ke snížení chlesterolu,
2) ke zvýšení serotoninu při depresi.
Předem děkuji.
Re: Cholesterol, serotonin od: 8. 11. 2016, 21:34:10
Dobrý den,toto není otázka na veřejnou diskusi,ale otázka pro komunikaci mezi terapeuty a na interní forum.Obecně zvýšený cholesterol bývá,když nejsou energeticky v pořádku játra,žlučník,trávicí trakt a nebo žlázy s vnitřní sekrecí.Své hraje i psychika. Otázka serotoninu jako hormonu štěstí je také jasná - všechny programy,které nějakým způsobem řeší psychiku a hormonální systém,geo zátěže,vztahové problémy. S pozdravem P.Koželuhová
Záněty močového měchýře od: (teriska7seznam.cz) 9. 11. 2016, 23:15:24
Dobrý den, je mi 17 let a už rok mám opakované problémy se záněty močového měchýře. Během roku jsem ho měla pětkrát a zasáhl i do ledvin. Po takové dávce antibiotik už přestávají léky pomáhat. Dá se to řešit?
Re: Záněty močového měchýře od: 9. 11. 2016, 23:17:52
Ano,opakované infekce urotraktu se daří řešit.
MUDR.P.Koželuhová
Záněty močového měchýře od: (teriska7seznam.cz) 13. 11. 2016, 17:47:42
Dobrý den, je mi 17 let a už rok mám opakované problémy se záněty močového měchýře. Během roku jsem ho měla pětkrát a zasáhl i do ledvin. Po takové dávce antibiotik už přestávají léky pomáhat. Dá se to řešit?
od: 13. 11. 2016, 18:10:50
Biorezonancí se tyto potíže dají dobře řešit,zkuste nakontaktovat terapeuta v blízkosti vašeho bydliště.
S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
Chronická gastritida od: Alena 24. 11. 2016, 22:10:46
Dobrý den, mám chronickou gastritidu s refluxem dvanácterníku. Obtíže každý den, hlavně v noci. Mohla by terapie Bicomem zcela vyléčit? Děkuji.
Re: Chronická gastritida od: 27. 11. 2016, 18:34:21
Ano,je to možné.MUDr.P.Koželuhová
Zanet na mozku od: Iveta 7. 1. 2017, 01:07:41
Dobrý den na magneticke mi našli pozanelivy etiol a demylizačni plaky při rs a více četna ložiska gliosy suppratetorialne bilat. a byla jsem na lumbalce tam mi nenašli rs LP vyloucila RS ale prej trojklanny nerv o taky neni pořad me to taha od zubu až k čelu a puse mam jako zuby jak kdybych tam měla kroupy a ty skačou nahoru a dolu a hybe se mi pusa sama pořad jsem unavena a boli mě hlava jako když mam chřipku a u oka cejim jenom jak nerv prochazi ale na lumbalce rs nenašli tak se chci zeptat co to je prosim ? K čelu mě to tahne jako kdyby mi čelo někdo držel, na lumbalce mi nasly v CSF 5 Igg pasů alkalicke oblasti, Nalez v seru 5 pasu alkalicke oblasti. U vsech techto pasu byly zjisteny prislusne serove korelaty coz s velkou pravdepodobnosti svedci o nepritomnosti oligloklonalni syntezy IgG. smisena oligocytoza vs artefic.primesi krve, , zaver , mirny zanetlivy , nalezeno mirne zvyseni crp a haptoglobulinu. Cytologye likvoru Lymfocyty 0,36 monocyty 0,25, Absence znamek zvyseneho bunecneho rozpadu v oblasti CNS souvisejici s likvorovym kompartmentem.
pomohla by na todle biorezonance?
Dekuji predem za vasi odpoved s pozdravem Iveta
Re: Zanet na mozku od: 8. 1. 2017, 16:29:07
Dobrý den,rozhodně by stálo za to,biorezonanci na vaše potíže využít -zapátrejte po terapeutech v místě vašeho bydliště.S pozdravem MUDr.Pavla Koželuhová
Atopický ekzém od: Marie Zimmermannova 21. 1. 2017, 22:06:12
Dobrý den, 9měsíční vnuk dosud kojený má stále se zhoršující atopický ekzém. V těchto dnech ho to svědí a má problémy s usínáním. Dcera mu nechce mazat kortikoidovou mast. Je vhodné absolvovat biorezonanci? Na koho se obrátit? Bydlí v Pardubicích. Předem děkuji.
Re: Atopický ekzém od: 23. 1. 2017, 07:48:10
Biorezonance je na ekzem velmi vhodná.Odkazy na terapeuty byste měli najít na ww.bicom-optima.cz
S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
Ulcerozni kolitida od: Monika 22. 1. 2017, 17:10:54
Dobrý den mam ulcerozni kolitidu beru asacol 2-1-2, controloc 1-0-0,prednison 5mg 1-0-0, VSL. Obcas bolest zaludku a pod zebry při jidle. Uz mi bylo receno bez jakyhkoliv testu a vysetreni, at vynecham lepek a mleko a uvidíme jestli mi bude lepe. Pomohla by terapie bicomem a na kolik by léčba asi tak vysla
Re: Ulcerozni kolitida od: 23. 1. 2017, 07:54:17
Ulcerozní kolitida je autoimunitní onemocnění,jehož léčba je dlouhodobější,biorezonance může přispět k tomu,abyste neměla obtíže a mohla začít snižovat léky,které mohou mít množství nežádoucích účinků.Navíc pomocí biorezonance lze vytestovat jídelníček tzv. "na míru" .Kolik bude potřeba návštěv je velmi individuální, u někoho stačí 3, jiný potřebuje třeba 10 návštěv.Cena se pohybuje mezi 1400-1800 Kč za první vyšetření, kontroly jsou levnější.Odkaz na terapeuty je na www.bicom-optima.cz S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
chlamydie?borelióza? od: Ala 22. 1. 2017, 18:03:48
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaká je úspěšnost v případě léčby plicních chlamydiích a boreliózy. Dá se to zvládnout bez atb.? Děkuji předem za odpověď.
Re: chlamydie?borelióza? od: 23. 1. 2017, 22:45:42
Dobrý den, ne každá bakteriální infekce je léčena antibiotiky, v minulosti ATB ani nebyla k dispozici a lidé se museli s bakteriemi také nějak "popasovat ".Dnes ale pokud přijdete k lékaři s těmito nemocemi,je povinen vám ATB napsat,protože jinak by jednal "non lege artis" a mohl by být soudně popotahován.Je spíše běžné,že na tyto bakterie nasazená ATB zcela nezaberou a příznaky přetrvávají-zde biorezonancí můžeme takovýmto lidem velmi pomoci . Množství sezení je vysoce individuální.S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
bolesti kloubů a imunita od: Tom 23. 1. 2017, 20:45:48
Dobrý večer, už přes rok mě trápí bolesti v oblasti hlezna (zjištěn edém kostní dřeně) a postupně mě začala bolet skoro celá noha (od kolene dolů), k těmto problémům se zhruba před 5 ti měsíci přidalo zahlenění,kašel a celková únava organismu. Stále se mi tyto problémy vrací. Dokáže biorezonance zjistit příčinu těchto obtíží, případně je vyléčit? Děkuji za odpověď.
Re: bolesti kloubů a imunita od: 23. 1. 2017, 22:48:37
Biorezonanace dokáže odhalit zátěž viry,bakteriemi,plísněmi a parazity,dále tátěž chemickými látkami a těžkými kovy,pokud vaše obtíže jsou tohoto původu,pak vám samozřejmě biorezonance dokáže pomoci.Rozhodně bych to zkusila.S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
herpes od: Marcela 30. 1. 2017, 23:40:52
Dobry den, jaka je prosim realna sance odstranit trvale herpes virus z tela pomoci biorezonance? Je lepsi biorezonanci podstoupit v obdobi "klidu" nebo naopak "vypuknuti" oparu? Doporucil/-a byste biorezonanci i cloveku, ktery je k temto metodam skepticky (tzn. placebo efekt nebude prilis uplatnen). Dekuji
Re: herpes od: 1. 2. 2017, 07:16:31
Biorezonance může v tomto pomoci - osobně bych se tolik nezaměřovala na urputnou snahu "vyhnat " herpes viry, spíše bych celkově harmonizovala organismus, aby se těm virům u vás přestalo líbit.S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
Myom od: Dagmar (samaruzseznam.cz) 9. 2. 2017, 15:45:36
Dobrý den, mám myom velikosti 7cm...Dokázal by Bicom s tímto pohnout ??
Candida od: Ruzena 15. 2. 2017, 17:25:53
Dobrý den, byla mi zjistena candida ve streve. Mam i silne výtoky a svedeni, od gynekoložky jsem dostala globulus po tom se vse zlepšilo nevim teda jak to bude az vysadim.Chtela jsem se poptat jestli na streva existuje nejaky prirodni lek nebo jen dodrzovani diety a popřípadě jestli by bicom dokazal nejak pomoci. Dekuji za odpoved
Re: Candida od: 21. 2. 2017, 21:30:04
Přírodních léků na kvasinky se celkem dost, na Bikomu vám otestují,který bude pro vás ten správný.Bikom také dokáže u kvankových infektů pomoci.S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
Hemangiom od: Janka 27. 2. 2017, 19:48:31
Prajem dobrý deň, je tato liečba vbodná pre dieta do 1 roka s diagnózou hemangiom? Ďakujem.
Streptokok v krku od: Marta 20. 3. 2017, 16:46:36
Dobrý den, je prosím možné se bez ATB, konkrétně Ospenu, zbavit Beta hemolytického streptokoka skupiny C - na zprávě o výtěru z krku byly 2 křížky - pomocí přístroje Bicom?Nebo použít Bicom jako podpůrnou léčbu?
Předem děkuji za odpověď a přeji krásný den!
Re: Streptokok v krku od: 20. 3. 2017, 21:39:54
Streptokok C není nutno vždy léčit ATB,záleží spíše na potížích daného člověka - o nichž jste nic nenapsala,pouze píšete,že ho máte ve výteru - obecně neléčíme výtěry ale potíže člověka. Bikom vám určitě může pomoci.MUDr.P.Koželuhová
Terapie-jak často je možné provádět od: Lenka (lenkafialovapost.cz) 21. 3. 2017, 09:48:46
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaká je minimální časová prodleva mezi jednotlivými sezeními v rámci terapií?(Předpokládám, že tělo potřebuje určitý čas samostatnosti na čištění bez zásahu). Děkuji!
Re: Terapie-jak často je možné provádět od: 21. 3. 2017, 15:03:19
Doba mezi jednotlivými sezeními je individuální, u chroniků bývá 3-9 týdnů, v akutním stavu třeba ob den-např při léčbě podvrtnutí a zlomenin.
rakovina od: jindra 4. 4. 2017, 03:24:45
Dobrý den. Na CT zjitěn nádor na játrech s metastázemi do okolí. Na vyšetření na bicomu se ni neukázalo? děkuji za vysvětlení
Re: rakovina od: 4. 4. 2017, 21:49:15
Biorezonance testuje bioenergetiku jednotlivých orgánových soustav-tzn.jak na to tom jednotlivé orgánové soustavy energeticky momentálně jsou nebo nejsou-zjistím tedy energetický propad -ale jestli je způsobem jen momentální akutní krizovou situací nebo již zhmotnělým nádorem-na to je potřeba minimálně více měření k porovnání . Tedy pokud budu mít hypoteticky pacienta, který má na biorezonanci naměřené opakovaně velmi nízké energetické hodnoty,mohu se domnívat (!),že s velkou pravděpodobností již má nebo ( pokud se s tím nebude nic dělat) v budoucnu bude mít závažný problém a možná i nádorové onemocnění.Ale jako lékař si v žádném případě netroufám určit diagnosu nádorového onemocnění pouze přes biorezonanci . Na zjištění již "zhmotnělých" nádorů lépe slouží diagnostické metody klasické mediciny např CT nebo MR,biorezonancí zase mohu velmi dobře ovlivňovat energetiku organismu tak,aby se pacient byl schopen nádorového onemocnění zbavit ať už ve spolupráci s metodami klasické mediciny nebo bez ní,navíc biorezonance dokáže velmi dobře eliminovat možné nežádoucí účinky klasických léků. Takže,pokud sice je zjištěno dle CT nádorové onemocnění,ale celková energetika organismu je ještě dobrá,nemusí být ZATÍM propady energie zjištěné jedním měřením na biorezonanci velké .Navíc z mé zkušenosti zpočátku tělo velmi aktivně bojuje s nádorem a naopak má energetiku "přestřelenou" směrem k zánětlivým hodnotám než se marným bojem s nádorem vyčerpá a hodnoty pak nezadržitelně výrazně klesají . Proto jsem zastáncem názoru, že obě metody by se měly vzájemně doplňovat a měli bychom směřovat k tzv. intergrativní medicině ...
Navíc,bohužel,žádná diagnostická metoda aletrnativní a ani klasické madiciny není bohužel 100% -zažila jsem již mnoho diagnostických omylů jak na jedné tak na druhé straně.Uvědomte si, že ani RTG není objektivní metoda- objektivní je jen ten obrázek,ale ten pak subjektivně popisuje lékař- tedy jen člověk - záleží na jeho erudici,znalostech a zkušenostech. S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
tinnitus od: Soňa Váňová 5. 4. 2017, 15:21:08
Dobrý den,prosím vás může biorezonance pomoci mé dceři 16let,když jí po zánětu zvukovodu začalo v pravim uchu pískat?Děkuji Váňová
Re: tinnitus od: 5. 4. 2017, 21:14:51
Ano,může... z psychosomatického hlediska se můžete navíc ptát,co nebo koho ta vaše dcera nechce poslouchat ?
S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
Re: tinnitus od: Soňa Váňová 9. 4. 2017, 19:52:00
jak to myslíte koho chce poslouchat dcerka?
Re: tinnitus od: 9. 4. 2017, 20:09:34
Ne koho chce ,ale koho nechce nebo nemůže poslouchat - z psychosomatického hlediska bývá tinitus u pacientů,kteří jsou prostě přetíženi informacemi z vnějšího světa,až jim z toho začne "zvonit" v uších .. jinými slovy něco nrbo někoho nechce nebo už nemůže poslouchat ... S pozdravem P.Koželuhová
Vhodné období pro biorezonanci od: Marie 9. 4. 2017, 11:15:55
Dobrý den, existuje nějaké období v cyklu ženy, které je nejvhodnější pro biorezonanci, pokud chci odhalit příčiny neplodnosti. Může být biorezonance prováděna v době menstruace. Děkuji za odpověď.
Re: Vhodné období pro biorezonanci od: 9. 4. 2017, 17:53:37
Vyšetření na biorezonanci můžete podstoupit kdykoli,také i v době menstruace.S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
Čip a magnetické vlivy od: Ina 16. 4. 2017, 16:03:11
Jak chránit čip s nahranou informací z biorezonance v prostředí plném mobilů (třeba v prostředcích hromadné dpravy)?
Re: Čip a magnetické vlivy od: 16. 4. 2017, 20:09:08
Čém dále od mobilu,který je aktivní,tím lépe.Jinak čip ochráníte tím,že ho zabalíte do alobalu.
S pozdravem P.Koželuhová
Bolesti SI kloubu od: Šimeček Pavel 31. 5. 2017, 13:27:07
Dobrý den. Manželka má bolesti v kříži, která se rozšiřuje do hýždí, břicha a do noh. Někdy je bolest mírnější, někdy přichází bolestivý záchvat. Prášky a popřípadě infuze proti bolesti téměř nepomáhají. V ambulantní zprávě z Centra bolesti se uvádí diagnosa: M5459 Bolesti dolní části zad; lokalizace NS a Resumé:Bol. zad- v.s. z přetížení SI skloubení. Mohou být bolesti odstraněny pomocí Biorezonance? Děkuji
Re: Bolesti SI kloubu od: 31. 5. 2017, 13:47:56
Ano, mohou. S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
úzkost a deprese od: Helena 3. 6. 2017, 16:35:45
Dobrý den, trpím těžkou generalizovanou úzkostnou poruchou a depresemi. Jsem závislá na lécích, které už moc nepomáhají. Pomůže Biorezonance? Děkuji.
Re: úzkost a deprese od: 4. 6. 2017, 09:16:15
Určitě stojí zato to zkusit, mám poměrně dost takových pacientů a po přidání biorezonance se jim dobře daří.S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
Červené kruhy pod očima od: Sylva 5. 6. 2017, 18:11:03
Dobrý den, synovi se tvoří pod očima červené kruhy, které se v průběhu ročního období zvětšují či zmenšují a mění barvu od bílé po červenou. Nebolí, ale jde o estetickou stránku. Vyšetření na alergologii a ani vyšetření na imunitu nic neprokázalo. Máte i s tímto nějaké zkušenosti?
Děkuji
Psychopatie od: Jiří 7. 6. 2017, 09:00:23
Dobry den, jsou nějaké zkušenosti s psychopatií a narcisizmem ? Děkuji za odpověď
ucpávání slzného kanálku u kojence od: Saša 7. 6. 2017, 18:22:58
Dobrý den, je možné bicomem řešit ucpávání slzného kanálku u 8. měsíčního kojence? Kanálek fungoval první 3 měsíce normálně, pak se začal ucpávat. Minulý týden jsme byli na sondáži s průplachem, ted po týdnu kapání atb kapek je oko zase zalepené. Ráda bych to vyřešila nějakou šetrnější metodou...
Budu ráda za odpověď, děkuji Saša N.
Re: ucpávání slzného kanálku u kojence od: 8. 6. 2017, 06:29:37
Opakované záněty spojivek dané zúženými kanálky lze biorezonancí celkem dobře řešit. S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
Autismus od: Radka 7. 6. 2017, 20:36:15
Dobrý den, zajímalo by mě jestli je možné pomocí biorezonance zjistit příčinu autismu a popřípadě autismus léčit či zmírnit autistické projevy.
Re: Autismus od: 8. 6. 2017, 06:28:29
Příčina autismu je multifaktoriální- tedy podílí se více faktorů - biorezonancí můžeme vyčistit organismus od chemikálií,zbytků vakcin, zátěží mikroorganismů nebo těžkých kovů,dále můžeme vytestovat nevhodné potraviny a energeticky posilovat slabé orgánové soustavy včetně mozkové tkáně. S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
astma od: Soňa 1. 8. 2017, 07:28:13
Dobrý den, je mi 50 let a bylo mi nyní diagnostikováno astma (alergie na psy a kočky). Léčena na deprese (stabilizované) a mám problém v oblasti bederní páteře. Je možné biorezonanci kombinovat s homeopatií? Kam se mohu obrátit? Jsem ze Vsetína. Děkuji
Re: astma od: 1. 8. 2017, 11:30:51
Dobrý den,kombinace biorezonance a homeopatie je velmi výhodná,podívejte se na webových stránkách na seznam terapeutů v místě vašeho bydliště.S pozdrAVEM P.Koželuhová
dotaz na biorezonanční terapii od: Alena 4. 8. 2017, 09:43:53
Dobrý den, obracím se na Vás prosím s několika dotazy:
1/ Jsem z Krnova - prosím o kontakt /ty/ na lékaře, nikoli nezdravotníky v mém nejbližšim okolí, kteří provádí biprezonanci přístrojem Bicom. 2/Mám zájem o antinikotinovou terapii doplněnou antistresovým programem, aby bylo odvykání pro pacienta schůdnější - exituje něco takového a dá se aplikovat při jednom sezení současně? 3/ Syn je voják z povolání, po misi asi před 7 lety, prodělal léčbu na plicní chlamydie. I po letech má stále zdravotní problémy: zvýšené bílé krvinky, zvýšené jaterní testy, zánět achilovek. Mohou současné problémy souviset s dřívějším onemocněním chlamydiemi? Dá se problém řešit - a úspěšně vyléčit i po letech biorezonancí? 4/ Mám nadváhu 7 - 10 kg. Mám 60 let a hypofunkci ŠŽ. Nejím sladkosti, nepiji sladké nápoje, pravidelně se hýbu, přesto mám problém zbavit se své nadváhy. Mohu se zbavit své nadváhy pomocí biorezonance? Kolik sezení minimálně je zapotřebí a jaký program je pro tento problém účinný? Děkuji za odpověď. H.
Re: dotaz na biorezonanční terapii od: 4. 8. 2017, 10:37:26
Dobry den,
zasilam kontakt na MUDr. Krajsovou z Bruntalu 00 420 723 655 456, kde je mozne se domluvit na podstoupeni Bicom metody. Prosim, kontaktujte pani doktorku.
S pozdravem
Roman Jehlicka
zakaznicky servis
Biomed cz
srovnání psychiky - kontakt s osobou od: Pavel 22. 8. 2017, 05:51:09
Dobrý den,
trpím represivním pocitem a stavem úzkosti při kontaktu s konkrétní osobou - vzniklé v důsledku rozchodu. Bohužel s touto osobou se musím potkávat, proto mi to dělá problémy.

Lze toto řešit biorezonancí?

Pavel
Re: srovnání psychiky - kontakt s osobou od: 22. 8. 2017, 07:37:22
Ano, tento problém lze dobře řešit biorezonancí,najděte si terapeuta v místě bydliště.S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
Re: srovnání psychiky - kontakt s osobou od: Petr 22. 8. 2017, 22:05:56
Vy se tímto nezabýváte? Popřípadě nevíte o někom? Jihočeský kraj / Vysočina. Nemám vůbec představu, je asi více metod, jak jsem pochopil.
Re: srovnání psychiky - kontakt s osobou od: 22. 8. 2017, 22:13:07
Doporučuji kontaktovat ordinaci MUDr. Kucharského z Třebíče www.mudrkucharsky.cz
Re: srovnání psychiky - kontakt s osobou od: 23. 8. 2017, 07:11:15
Já se tím zabývám, ale nevím, zda pro vás Plzeň není daleko.S pozdravem MUDr. Pavla Koželuhová
nakaza od: Eva 23. 9. 2017, 14:50:22
da se zjistit morgellonova nakaza dekuji
nakaza od: Eva 23. 9. 2017, 14:52:24
da se zjistit morgellonova nakaza dekuji
Re: nakaza od: 24. 9. 2017, 15:39:15
Patrně se jedná o bakterii Morganella morgani neboli Proteus morgani, vámi zmiňovaná morgellonová nákaza mi není známá. Výše uvedená bakterie je součástí střevní mikroflory a není většinou nebezpečná, při přemnožení může způsobit průjmová onemocnění. Pokud by přetrvávala dlouhodobě a dělala problémy,Bikom vám může pomoci.Ze zkušenosti vím,že stačí aplikace probiotik a dojde k jejímu vymizení i bez léčby.S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
pľucné chlamydie od: Maďarová 6. 12. 2017, 11:07:05
Dobrý deň
syn trpí chorobou plucne chlamydie už vyše roka, posedný odber 15.11.2017 ukazal, že ma už chronicku ifekciu, je možne zbaviť sa tejto choroby pomocou Biorezonace, študuje v Prahe, ako sa da dohodnuť kontakt s Vami. Vopred ďakujem za odpoved. S pozdravom Maďarová
Re: pľucné chlamydie od: 6. 12. 2017, 16:13:47
Dobrý den,,terapie biorezonancí je pro syna vhodná,pokud studuje v Praze-můžete nakontaktovat např. MUDr.Šnircovou tel 776842049
S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
léčba závislosti na alkohol od: Petra 1. 1. 2018, 20:05:15
Dobrý den, je terapie vhodná i pro toho , kdo se léčit nechce.
Můj otec je dlouhou dobu závislý na alkoholu. A popírá , že by byl alkoholikem a stejně tak odmítá , že by pitím alkoholu někomu škodil. Děkuji za odpověď.
Re: léčba závislosti na alkohol od: 2. 1. 2018, 09:37:13
Dobrý den, pro toho, kdo se sebou nechce nic dělat, není bohužel žádná terapie vhodná .Biorezonance může zlepšit zátěž jater po alkoholu,ale pokud tatínek nebude chtít,nikdo a bohužel ani vy ho nedonutí.S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
Bicom a těhotenství od: Zdeňka 23. 1. 2018, 11:54:54
Dobrý den, biorezonanci znám a na terapie přístrojem bicom občas při potížích docházím. Momentálně mám problém se zánětem močového měchýře a chtěla jsem na terapii zajít, zjistila jsem však, že jsem těhotná a nejsem si úplně jistá, zda je i teď terapie vhodná a hlavně neškodná pro plod.
Děkuji za odpověď a přeji hezký den.
Bicom a těhotenství od: Zdeňka 23. 1. 2018, 15:06:56
Dobrý den, biorezonanci znám a na terapie přístrojem bicom občas při potížích docházím. Momentálně mám problém se zánětem močového měchýře a chtěla jsem na terapii zajít, zjistila jsem však, že jsem těhotná a nejsem si úplně jistá, zda je i teď terapie vhodná a hlavně neškodná pro plod.
Děkuji za odpověď a přeji hezký den.
Obezita od: Marie Ježková 21. 2. 2018, 20:21:04
Dobrý den, je možné ,biorezonancí ,léčit obezitu?
Re: Obezita od: 21. 2. 2018, 20:31:32
Ano, je to možné.Dr.Koželuhová
Dotaz - opakovaná angína od: Blanka 25. 2. 2018, 12:58:09
Dobrý den, syn trpí od nástupu do prvni třídy opakovanou angínu (od září do února, již pátá angína léčení ATB, ve stěrech stafylokok zlatý a streptokok beta hemolot.). Lékaři doporučují odstranění mandlí, ale jsme proti. Může nám biorezonance pomoci? Za jak dlouho terapie může mít výsledky?
Ještě jeden problém - syn v noci skřípe zubama,obrusuje si tím zuby. I tady může pomoci biorezonance?
Děkuji za odpověď Blanka P.
Re: Dotaz - opakovaná angína od: 25. 2. 2018, 13:48:42
Biorezonanční terapie je pro vašeho syna vhodná - výsledky se mohou dostavit už za několik týdnů.S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
Herpesy unava od: Danka 26. 2. 2018, 19:06:30
Dobry den, neviem co so mnou je, za posledne dva roky som bola 16 krat chora - hrdlo a nadcha. mala som okolo 20 herpesov na pere, robia sa mi "jarčeky" na oku /jednodnovy opuch viecka pri spodnych inokedy pri hornych mihalniciach/, na tvari a prstoch ruk sa mi robia take male cervene fliacky ktore svrbia, ked zmenim teplotu zo zimy do tepla, alebo ked zapnem radiator, tak mam pocit horka na tvari (mam cervene lica celo a bradu), co vzdy vyusti v migrenu, tie mam kazdy treti den, citim sa kazdy den vycerpane a bezne povinnosti zvladam tazsie. som tretim rokom na rodicovskom pri druhom dietati a kojim. co su to za priznaky? pomohla by mi vasa liecba? dakujem, danka
Re: Herpesy unava od: 26. 2. 2018, 21:11:23
Ano, biorezonanční léčba vám může pomoci.S pozdravem MUDr.Pavla Koželuhová
Snížená funkce štítné žlázy od: Věrka 6. 3. 2018, 12:32:19
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda může biorezonance pomoci u snížené funkce štítné žlázy a následným extrémním nabíráním na váze u osmileté dcerky, která sportuje. Nabírání na váze je vždy vyšší po ATB léčbě. Pokud ano, prosím o doporučení na terapeuta v Plzni. Předem moc děkuji.
Re: Snížená funkce štítné žlázy od: 8. 3. 2018, 09:12:39
Ano, je to řešitelné.Zkuste nakontaktovat Mgr.Kůrkovou - Lékárna V Bezovce,Plzeň
knedlík v krku od: Laďka 6. 4. 2018, 11:24:32
Dobrý den, po streptokokové angíně v prosinci 2016 mi zůstal pocit knedlíku v krku. ATB nepomohly. Může pomoci biorezonanční léčba? Děkuji za odpověď.
Re: knedlík v krku od: 8. 4. 2018, 19:11:42
Ano,pomůže. S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
Oslabená imunita od: Andrea 10. 5. 2018, 11:34:58
Dobrý den, prosím o informaci, zda by mi pomohla biorezonance. Po vyšetření: mám oslabenou imunitu, překyselený organizmus, zjištěn helicobakter, vysoká hodnota vírů epstein-barrové (600), Herpes víry, mykoplazmata, nízká hladina cukrů. Jsem extrémně unavená, vyčerpaná, pocity úzkosti, bušení srdce ... Byla mi navržena léčba "přírodní" - eie mastice, ne antibiotika. Případně prosím o doporučení na terapeuta z Ostravy a okolí. Předem děkuji a přeji pěkný den.
Re: Oslabená imunita od: 10. 5. 2018, 14:47:56
Dobrý den,biorezonanční terapie je pro vás vhodná, nakontaktujte MUDr.Špačka Ivo v Ostravě. S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
Diabetes 2 typu od: Julie 15. 6. 2018, 22:35:06
Dobrý den,lze snížit hladinu cukru u diabetu 2 typu?Děkuji za odpověď.
Re: Diabetes 2 typu od: 16. 6. 2018, 20:48:08
Ano,lze. S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
Diabetes 2 typu od: Kateřina 18. 6. 2018, 12:21:47
Dobrý den,také mám diabetes 2 typu,bylo mě řečeno,že pokud
mám protilátky proti inzulínu,je šance na zlepšení a podmínkou úspěšnosti je také bezlepková strava.Pokud tedy protilátky nemám ,bude terapie neúčinná?Prosím o váš názor.Mnohokrát děkuji.Kateřina
Re: Diabetes 2 typu od: 18. 6. 2018, 14:22:26
Účinnost biorezonanční terapie není závislá na tom, zda máte či nemáte protilátky proti inzulinu -spíše na tom, jak moc je energeticky vaše tělo vyčerpané -zda má ještě rezervy- zlepšením energetiky a detoxikací organismu můžeme dosáhnout zlepšení vašeho stavu a snížení glykemií, ovšem důležitým předpokladem úspěchu je i změna životního stylu. S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
Varikokéla od: Karel 29. 7. 2018, 22:56:23
Dobrý den,
můžete mi prosím poradit, zda je touto metodou možné vyléčit varikokélu?
Předem děkuji za odpověď.
dětský lékař Praha/ Biorezonance od: Zdena 15. 8. 2018, 19:25:58
Dobrý den, máme děti, které mají podle biorezonance problémy s parazity, plísněmi, intoleranci potravin.... Projevuje se špatným růstem, zvýšené hodnoty TSH!(štítná žláza), velmi vysoké IgE (na alergoloii lékař nad tím kroutil hlavou), přičemž alergické projevy nemají, laryngitida, porucha pozornosti, zánět střev (podle lékařů).

Když jsem se zmínila naší dětské lékařce o tom, že využíváme Bicom, byl "oheň na střeše". Ona ale neumí naše děti vyléčit, jen je posílá od "čerta k ďáblu", aby měla aliby, že je léčí. Poslední cca 3 roky si děti léčím sama. Nejsou již téměř nemocní (nemají rýmy, kašel, laryngitidu (škrkavky), ale některé problémy přetrvávají. Zvýšené TSH (rok zpět). Rádi bychom spojili jak klasickou medicínu, tak i alternativní. Domu jsme si pořídili Oberon a máme i plazmu. Chybí nám ale konzultace s lékaři, možnost nechat udělat potřebná lékařská vyšetření (TSH...), bez toho, že by jsme si museli vyslechnout, že je biorezonace šarlatánství...
Jsme z Prahy. Bohužel o žádném dětském lékaři, který by přijímal nové pacienty a akceptoval biorezonanci nevím. Umíte poradit?
Děkuji
Re: dětský lékař Praha/ Biorezonance od: garp 11. 12. 2018, 09:07:38
Dobrý den, jaké máte vztahy s partnerem a každý z vás se svými rodiči / prarodiči - je vše v rovnováze?
autoimunitní hepatida od: Irena 19. 8. 2018, 20:20:20
trpím neustále unavená a nemocná virozama chlaminy ted mám opět naký bacil a mám 3 antibiotika diag.autoimunitní hepatida
Psychika od: Denisa 9. 12. 2018, 18:01:17
Dobrý den,prosím Vás,je možné,aby pomocí bicomu odešel nepříjemný pocit pálení v tele,který se spouští na základě traumatických zážitků.Antidepresiva pomáhají z poloviny.Jde o stresovou reakci a strach,který se pořád spouští,nevim už co s tim dělat.Nevim přesně na základě jakého traumatu nebo vzpomínky se spoušti.Ale porad se to opakuje samovolně a i když dostanu strach,dokážu si to strachem opetovne zase vyvolat (začarovaný kruh).
Dekuji
Re: Psychika od: garp 11. 12. 2018, 09:05:36
Dobrý den, nejsem Bicom terapeut, ale údajně lze pomocí Bicomu velmi dobře pracovat s psychosomatikou. Najděte si odborníka na psychosomatiku nebo psychologa.
Především bude potřeba pracovat s tím strachem. To znamená zjistit jeho skutečnou příčinu a spouštěč. Často to bývá obecný strach ze smrti. Pokud ho máte, doporučuji tuto knihu: http://garp.imunita.eu/index.php?page=musela-jsem-zemrit. Udělejte si mapu životních zážitků od dětství - zkuste si napsat na papír životní etapy rané, pozdní dětství, dospívání, atd. a do nich doplňovat vzpomínky. Když s tím začnete, začnou se vám objevovat další vzpomínky, na které si normálně nevzpomenete. Z toho pak uvidíte ty bolestné a ty je potřeba zpracovat přijetím, odpuštěním a smířením.
Viry v chrupavce od: Ing. Svatopluk ŠKORPA 15. 2. 2019, 00:23:44
Dobrý den, prosím o zodpovězení těchto tří dotazů:
1) Je možné prostřednictvím přístroje BICOM zlikvidovat viry, které jsou v buňkách chrupavek.
2) V případě, že ano (tj. viry lze zlikvidovat i v buňkách chrupavek), zachrání se pak tyto buňky, nebo je obvykle IS zničí? A jak je pak IS dorazí - zánětem, nebo bez užití zánětu.
3) Jak nejlépe obnovit chybějící kloubní chrupavku.
Re: Viry v chrupavce od: J. Pekárek 17. 2. 2019, 21:34:28
1- je to možné
2-buňky obvykle přežívají
3- použil bych běžné potravinové doplňky
Nízká hmotnost od: Jana 18. 2. 2019, 10:44:31
Dobrý den.Dcera 17let má 37kg,vyšetřena u psychologa,odběr krve,zvýšený cholesterol,IgE,vyvážený příjem sacharidů a bílkovin.Jí dostatečně 5xdenně.Psycholog vyloučil poruchu příjmu potravy,byla také sledována v nemocnici-ležela týden.Ona žádné problémy nemá.Mohl by ji prosím přístroj zjistit,kde je příčina?Děkuji.
Re: Nízká hmotnost od: 18. 2. 2019, 11:23:07
Dobrý den,vyšetření na biorezonanci by bylo vhodné a mohlo by pomoci. Je třeba zanalyzovat všechnu dokumentaci od lékařů, nepíšete,jak dopadlo vyšetření na psychologii,jak v nemocnici a jestli dívka má stále takovou nízkou hmotnost nebo náhle zhubla ?
S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
Hyperaktivní močový měchýř od: Martina 7. 3. 2019, 21:15:24
Dobrý den, dcera (5 let) od narození chodí často na záchod, někdy i několikrát během hodiny. Na nephrologii ji diagnostikovali hyperaktivní močový měchýř. Byl ji předepsán Ditropan, ale chtěla bych zkusit nejdříve přírodní léčbu. Je možné toto řešit biorezonancí?
Děkuji.
Re: Hyperaktivní močový měchýř od: 7. 3. 2019, 21:20:10
Ano, je to možné.
infarkt oka od: Hana 27. 3. 2019, 10:36:00
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda se dá vyléčit touto metodou infarkt oka, zda máte zkušenosti, že je oko po léčbě zcela v pořádku. Děkuji
Re: infarkt oka od: 27. 3. 2019, 12:55:34
Dobrý den,na to vám neumím odpovědět,záleží na tom,z jakého důvodu k infarktu oka došlo a také jaké jsou možnosti reparace tkání u daného pacienta -ty jsou u každého jiné.Biorezonance každopádně může pomoci.MUDr.P.Koželuhová
Chronický kašel od: Petra M. 3. 5. 2019, 05:38:47
Dobry den, pritel od rozvodu cca pred 3 lety trpi chronickym kaslem. V minulosti mu byl zjisten nezhoubny utvar na plicich, ktery udajne nebylo treba resit. Po serii dalsich vysetreni mu bylo receno, ze kasel je psychickeho puvodu. Byla by pro nej vhodna biorezonance pro zmirneni ci odstraneni kasle? Posledni dobou je to cim dal horsi. Vliv samozrejme bude mit i nezdravy zivotni styl, ktery mu rovnez neprospiva. Dekuji za odpoved.
Re: Chronický kašel od: 4. 5. 2019, 23:09:01
Ano,biorezonance by byla vhodná.MUDr.P.Koželuhová
Průjem u miminka od: Barbora 22. 5. 2019, 10:54:09
Dobrý den, lze pomocí Bicom řešit opakovaný průjem u 5ti měsíčního miminka? Podle lékařů je to infekce, kterou ale nedokázali určit ani během hospitalizace. Užíváme probiotika, ale problém se stále vrací. Děkuji za odpověď, B.
Re: Průjem u miminka od: 22. 5. 2019, 14:53:50
Ano, určitě vám může pomoci. Minimálně tím, že se otestuje vhodnost stravy dítěte. S pozdravem P.Koželuhová
jizva od: Saša 30. 5. 2019, 19:08:39
Dobrý den, co si mám představit pod tím, že se Bicomem řeší jizvy a srůsty? Jedná se o nějakou míru estetické korekce, vlastností nebo prostupnost tkání? (ptám se jako laik) Dají se řešit metličkové žilky na nohách či jinde na těle? Děkuji za odpověď.
Svalová dystrofie od: Lucie 3. 6. 2019, 09:39:31
Dobrý den,
synovi (3roky) byla předběžně diagnostikována svalová dystrofie (v současné době se čeká na výsledky genetiky), je možná pomoc Bicomem? Mohli by jste mi případně doporučit konkrétního lékaře, který má s tímto typem genetického onemocnění zkušenost? Předem děkuji za odpověď.
Re: Svalová dystrofie od: 3. 6. 2019, 11:06:34
Svalová dystrofie je geneticky daný defekt, díky němuž pak je postupně během života nahrazována svalová hmota za vazivo- což je pro organismus nevýhodné. Biorezonance toto onemocnění nevyléčí,tak jako bohužel žádná medicinská metoda.Ale může napomoci k tomu,aby se přeměna svalstva na vazivo zpomalila a člověk mohl žít co nejkvalitnější život. Je to ale běh na dlouho trať -svým způsobem prakticky celoživotní pravidelné terapie. Onemocnění je vzácné, takže hádám,že zkušeností lékařů pracujících na bikomu bude málo.Já sama jsem měla jen jedno dítě,které se mi ale odstěhovalo do zahraničí a jeho aktuální stav neznám. S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
srdeční arytmie od: Markéta 10. 6. 2019, 10:27:59
Dobrý den,
lze pomocí přistroje Bicom řešit srdeční arytmii?
Předem děkuji za odpověď
Re: srdeční arytmie od: 10. 6. 2019, 11:20:42
Ano, možné to je. S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
Epilepsie od: Romana 23. 6. 2019, 15:54:49
Dobrý den, dcera (30 let) trpí od svých 23 let epilepsií. Je možné touto metodou záchvaty potlačit, či se epilepsie úplně zbavit? Děkuji za odpověď
Re: Epilepsie od: 23. 6. 2019, 21:39:08
Záleží na tom,čím je epilepsie způsobena.Když nic jiného,můžeme biorezonancí zmírnit nežádoucí účinky léčby epilepsie.S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
Koktavost od: Lucka 31. 7. 2019, 19:54:38
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli by biorezonance pomohla mému bratrovi (26 let), který se od dětství potýká s koktavostí. Při (náročnějších) stresových situacích se nemůže vyjádřit, dělá mu to problémy jak v pracovním, tak v soukromém životě. Děkuji za radu
Re: Koktavost od: 3. 8. 2019, 18:37:21
Určitě to stojí za to zkusit .S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
Koktavost od: Lucka 31. 7. 2019, 21:15:48
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli by biorezonance pomohla mému bratrovi (26 let), který se od dětství potýká s koktavostí. Při (náročnějších) stresových situacích se nemůže vyjádřit, dělá mu to problémy jak v pracovním, tak v soukromém životě. Děkuji za radu
Záškuby při usínání od: Petr 12. 8. 2019, 13:14:58
Dobrý den, asi rok trpím záškuby v krku a levého ramene, pouze při usínání. Nenechá mě to "sladce" usnout. Neurologové si se mnou neví rady, na nic nepřišli po mnoha vyšetřeních. Je mi 36 let, sportovec, aktivní člověk (teď tedy ta aktivita velmi klesla a nálada také). Myslíte si, že biorezonance si dokáže poradit i s takovým problémem?
Vůbec nevím už jak dál. Děkuji za odpověď.
P.
Re: Záškuby při usínání od: 13. 8. 2019, 07:13:52
Určitě stojí za to to zkusit. MUDr.P.Koželuhová
Záškuby při usínání od: Petr 12. 8. 2019, 13:15:04
Dobrý den, asi rok trpím záškuby v krku a levého ramene, pouze při usínání. Nenechá mě to "sladce" usnout. Neurologové si se mnou neví rady, na nic nepřišli po mnoha vyšetřeních. Je mi 36 let, sportovec, aktivní člověk (teď tedy ta aktivita velmi klesla a nálada také). Myslíte si, že biorezonance si dokáže poradit i s takovým problémem?
Vůbec nevím už jak dál. Děkuji za odpověď.
P.
Genetika od: Dana 23. 8. 2019, 14:12:43
Dobrý den, prosím o informaci, zda se dá biorezonancí diagnostikovat genetické onemocnění? Děkuji za odpověď.D.
Re: Genetika od: 24. 8. 2019, 13:03:53
Na diagnostiku genetických onemocnění je nejlepší genetické vyšetření.Udělají vám ho v každé větší nemocnici a je hrazeno ze zdravotního pojištění.S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
Biorezonance a antikoncepce od: Tereza 13. 9. 2019, 18:27:30
Dobrý den,
Pravidelně docházím na terapie biorezonancí kvůli únavovému syndromu. Může biorezonance snižovat spolehlivost hormonální antikoncepce?
Re: Biorezonance a antikoncepce od: 14. 9. 2019, 08:26:47
Biorezonance spolehlivost HAK nesnižuje.Otázka spíše zní,zda HAK vám nezpůsobuje nebo nezhoršuje únavový syndrom.S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
Diky od: Jane 20. 11. 2019, 20:12:07
Díky všem za odpovědi
LISTERIÓZA od: Iveta Richterová (iveta.richterovaseznam.cz) 22. 5. 2020, 16:09:53
Dobrý den p. doktorko-dcera 31 let-slabší imunitní systém. Jednovaječná dvojčátka ji umřela v 5 měsíci těhotenství. Po 3 měsících od tohoto porodu zjištěna listerióza. Co s tím prosím? Děkuji, I R
Re: LISTERIÓZA od: 24. 5. 2020, 17:08:51
Nepíšete,zda je to akutní nebo chronické ?
Nejlepší cestou je kombinace klasické i "alternativní " mediciny- biorezonance ,fototerapie,atd.
metastazy na jatrech od: Vera 2. 6. 2020, 13:40:20
dobry den jsem po operaci tlusteho streva kde byl pozitivni nador ten mi byl odstranen ale zustaly mi metastaze na jatrech nyni chodim na chemoterapii Mohla by mi biorezonance pomoci aby metastazy nerostly a slo to zoperovat? Dekuji Vera
Re: metastazy na jatrech od: 2. 6. 2020, 15:07:46
Dobrý den,ano,biorezonance by mohla přispět ke zlepšení vašeho stavu. P.Koželuhová
Bezpečná vzdálenost čipu od elektroniky od: Petr 2. 6. 2020, 22:11:19
Dobrý den. Rád bych se zeptal, jaká vzdálenost je již bezpečná pro účinky na čip? V případě, že se tato vzdálenost poruší, čip se pouze "vymaže" nebo se může stát naopak "nebezpečným"? Děkuji! Petr
Re: Bezpečná vzdálenost čipu od elektroniky od: 7. 6. 2020, 20:31:20
Vzdálenost by měla být min 2 m od zdrojů záření ,jinak nedodržením vzdálenosti od mobilu dochází zmenšení účinnosti čipu,ale nebezpečný pro vás není. P.K.
Bezpečná vzdálenost čipu od elektroniky od: Petr 2. 6. 2020, 22:21:20
Dobrý den. Rád bych se zeptal, jaká vzdálenost je již bezpečná pro účinky na čip? V případě, že se tato vzdálenost poruší, čip se pouze "vymaže" nebo se může stát naopak "nebezpečným"? Děkuji! Petr
karcinom prsu od: Jitka 6. 6. 2020, 20:38:10
Dobrý den, prosím o sdělení, zda je pro mě vhodná vaše terapie. Před 2 lety jsem byla operovaná na karcinom prsu s následným ozařováním. Děkuji.Jitka
Re: karcinom prsu od: 7. 6. 2020, 20:01:51
A jak to myslíte ? Biorezonance je vhodná pro všechny od 0-99 let. P.Koželuhová
Salmonella od: Anna Andrášková 4. 7. 2020, 09:44:33
Dobry den,lze u vas lecit i salmonellu u sestimesicniho miminka?dekuji
Re: Salmonella od: 4. 7. 2020, 15:42:17
Ano,lze. MUDr.P.Kožleuhová
Nefrotický syndrom od: Pavla Králová 21. 7. 2020, 21:04:22
Dobrý den, syn (12let) má již 4 roky nefrotický syndrom (minimální změny glomerulů) a často relabuje. Je trvale na imunosupresivech (CellCept - mykofenolát a při relapsech vysoké dávky Prednisonu). Máte u této nemoci zkušenost s terapií Bicomem? A koho byste případně doporučili pro oblast Liberecka? Pokud by podstupoval bioléčbu rituximabem, netluče se to s terapií Bicomem? Děkuji za odpověď.
Re: Nefrotický syndrom od: 26. 7. 2020, 21:32:21
Dobrý den,biorezonance velmi dobře doplňuje imunosupresivní léčbu a po zastabilizování stavu vám pak váš ošetřující lékař může i snižovat dávky léků.
Liberec MUDr.Monika Čandová
S pozdravem P.Koželuhová
borelioza od: Petra 11. 8. 2020, 11:15:00
Dobrý den, dceři (27 let) byla indikována před 1,5 měsícem borelióza. Brala tři týdny antibiotika. V současné době nemá vedlejší příznaky spojované s touto nemocí. Chtěla bych se zeptat, zda je vhodná biorezonance na boreliózu v případě výskytu příznaků (bolesti kloubů, svalů atd.)a jak. Děkuji
Re: borelioza od: 16. 8. 2020, 20:07:18
Ano, je.
Nodulární heterotopie od: MartinaM 11. 11. 2020, 14:49:37
Dobrý den,
je možné pomocí bicomu léčit Nodulární heterotopii? Způsobuje mi záchvaty podobné epileptickým, kdy mám několika vteřinový výpadek a nutkavou potřebu udělat něco, co mě "vrátí zpátky". V mém případě je to kousnutí do ruky, kdy mi vzniká velké množství modřin. Beru již zonegran, ale není tak účinný a s bicomem mám v jiných odvětvích léčby skvělou zkušenost. Děkuji za odpověď.
Re: Nodulární heterotopie od: 15. 11. 2020, 21:54:26
Dobrý večer,vaše dg je něco "extra" v tom smyslu,že pacientů s touto dg. je málo-takže s ní má málokdo zkušenosti ,ale za zkoušku ovlivnění bikomem určitě stojí.S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
Záněty močového měchýře a vulvovaginální dyskomfort od: Anonym 2. 5. 2021, 12:13:32
Dobrý den, již dva roky mě trápí opakované záněty močového měchýře. Po častém braní antibiotik mi začaly gynekologické obtíže, které trvají již rok (permanentní svění zevních genitálií). Kultivace-1x kvasinková infekce,2 x streptokok, 1x herpes, ale většinou vychází negativně. Je možné tyto potíže pomocí bicomu léčit? Moc děkuji za odpověď.
Re: Záněty močového měchýře a vulvovaginální dyskomfort od: 2. 5. 2021, 19:11:43
Dobrý den,ano v těchto potížích vám může biorezonance pomoci. S pozdravem MUDr.P.Koželuhová
Long covid od: Jan 15. 7. 2021, 14:16:36
Dobrý den, obávám se, zda nemám tzv. long covid. Únava, pocit infekce v těle, vnitřní třes, brnění nohou. Už to mám cca 3 měsíce. Lepší se to vždy v přírodě, u vody. Jsou dny, kdy je to zase ale horší. Prosím, můžete mi pomoci? Co byste mi poradili?
Long covid od: Jan 15. 7. 2021, 14:20:50
Dobrý den, obávám se, zda nemám tzv. long covid. Únava, pocit infekce v těle, vnitřní třes, brnění nohou. Už to mám cca 3 měsíce. Lepší se to vždy v přírodě, u vody. Jsou dny, kdy je to zase ale horší. Prosím, můžete mi pomoci? Co byste mi poradili?
Re: Long covid od: 16. 7. 2021, 14:53:17
Objednejte se na biorezonanci a vylepšíme to. S pozdravem MUDr.Pavla Koželuhová
Long covid od: Jan 15. 7. 2021, 14:21:08
Dobrý den, obávám se, zda nemám tzv. long covid. Únava, pocit infekce v těle, vnitřní třes, brnění nohou. Už to mám cca 3 měsíce. Lepší se to vždy v přírodě, u vody. Jsou dny, kdy je to zase ale horší. Prosím, můžete mi pomoci? Co byste mi poradili?
dotaz od: Marta 20. 7. 2021, 07:21:46
Dobrý den, prosím Vás můžete mi doporučit terapeuta ve Zlínském kraji? Děkuji moc.
Dlouhodobý covid od: Honza 22. 7. 2021, 12:51:16
Dobrý den, před 7mi měsíci jsem chytil Covid19...ot dé doby mám každodení potíže... Obtížné dýchání, migrény, nespavost,nevolnost, motání hlavy, bolesti hlavy, očí, kloubů, svalů, bolesti na hrudi, brnění svalů, bolesti v krku, nadýmání, bolesti břicha, průjmy, zimnice, návaly horka, lehké teploty, a pár dalších...každý den mám nimimálně 5 příznaků..někdy je to lepší a někdy horší... zkoušel jsem už vše...snažím se jíst co nejzdravěji to jen jde, k tomu jím hodně česneku, kurkumy, hlívy ustricne, echinacey, zázvoru, reishi, řepy a mnoho dalšího... při jakékoliv fyzické, nebo psychické zátěži ještě mnohem horší...už nevím co dál..je mi 17let a dělám co nejvíc můžu..ikdyž mi je opravdu zle, tak jdu třeba posekat na zahradě a povysávat, nebo pomoct na zahradě, ale pak často končím i několik dní totálně kaput...a i tyto dny se snažím udělat co nejvíce..ale už nevím, jak dlouho tohle budud schopen snášet,je mi teprve 17
Dlouhodobý covid od: Honza 22. 7. 2021, 12:51:27
Dobrý den, před 7mi měsíci jsem chytil Covid19...ot dé doby mám každodení potíže... Obtížné dýchání, migrény, nespavost,nevolnost, motání hlavy, bolesti hlavy, očí, kloubů, svalů, bolesti na hrudi, brnění svalů, bolesti v krku, nadýmání, bolesti břicha, průjmy, zimnice, návaly horka, lehké teploty, a pár dalších...každý den mám nimimálně 5 příznaků..někdy je to lepší a někdy horší... zkoušel jsem už vše...snažím se jíst co nejzdravěji to jen jde, k tomu jím hodně česneku, kurkumy, hlívy ustricne, echinacey, zázvoru, reishi, řepy a mnoho dalšího... při jakékoliv fyzické, nebo psychické zátěži ještě mnohem horší...už nevím co dál..je mi 17let a dělám co nejvíc můžu..ikdyž mi je opravdu zle, tak jdu třeba posekat na zahradě a povysávat, nebo pomoct na zahradě, ale pak často končím i několik dní totálně kaput...a i tyto dny se snažím udělat co nejvíce..ale už nevím, jak dlouho tohle budud schopen snášet,je mi teprve 17
Re: Dlouhodobý covid od: 22. 7. 2021, 14:56:10
Navštivte nějakého terapeuta biorezonance v místě bydliště a skonzultujte vše s ním,vytestuje vám i přesně,jaké potravní doplnky a jídlo máte nyní jíst- abyste toho neměl moc-všeho moc škodí .Určitě naleznete nějaké řešení,aby se váš stav zlepšil. S pozdravem MUDr.Pavla Koželuhová
dlouhý covid od: Petra Čižinská 28. 7. 2021, 08:28:49
Dobrý den, syn (25 let) má po prodělání Covid již 5 měsíců stále zvýšenou teplotu (37,0 - 37,3 °C) a únavu. Vyšetření krve, moči, plic a srdce v pořádku. Na co se zaměřit?
Re: dlouhý covid od: 28. 7. 2021, 10:21:49
Postupujete jako obvykle - testace a dle toho terapie - zhodnotit,zda potíže souvisí ještě s Covidem-pak řešit biorezonancí covid, nebo je tam jiná skrytá infekce nebo vliv nox ze zevního prostředí - chemie,těžké kovy,atd ,oslabené orgánové soustavy ,také nezapomenout na vliv psychických faktorů.
Akné od: Monika Hudečková 14. 12. 2021, 08:42:50
Dobrý den, je u Vás možné řešit problematiku akné? A to zejména u mého syna ( 13 let). Na obličeji se mu nedělají ,,jen,, pupínky, ale opravdu velké boule. Je možné zjistit příčinu. Lékaři do něj cpou jen antibiotika a víc nic neřeší. Děkuji
Re: Akné od: 14. 12. 2021, 21:31:39
Ano, je to možné. MUDr.P.Koželuhová
Endometrióza od: Petra 1. 3. 2022, 20:47:30
Dobrý deň, vedeli by ste mi popísať či je možné odstrániť prípadne stabilizovať problémy s endometriózou? Ďakujem pekne.
regresní terapie od: Lenka 29. 6. 2022, 13:23:19
Dobrý den, zabývá se někdo v Praze a Středočeském kraji regresní terapií resp. psychosomatikou pomocí Bicom přístroje?
Re: regresní terapie od: 7. 7. 2022, 22:53:58
Každý terapeut má možnost využít na přístroji Bokom optima psychosomatické programy.
Re: regresní terapie od: Lenka 11. 7. 2022, 14:28:50
Děkuji, ale na několik mých dotazů bylo odpovězeno vždy záporně a bylo mi doporučeno toto fórum :(
Re: regresní terapie od: 26. 7. 2022, 09:22:18
Můžete mi prosím zaslat kontakt na terapeuta, který má kompletní sadu těchto "vzorků". Děkuji
navození protilátek od: Julie 4. 7. 2022, 22:22:40
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se dají metodou biorezonance navodit protilátky vůči tetanu nebo jiným nemocem. Případně jak lze připravit na očkování? A umí to někdo v okolí Jeseníku? Děkuji.
Re: navození protilátek od: 7. 7. 2022, 22:56:01
Příprava na očkování a následné ošetření k eliminaci nežádoucích účinků se provádí běžně a měl by ji znát každý terapeut.
Seborea od: Jitka Šitavancová 15. 7. 2022, 14:22:26
Dobrý den, pomohla by mi biorezonance na seboreu ve vlasech? Už druhý rok se s tímto problémem potýkám, vlasů už mám jen polovinu, šampony z lékárny nefungují.
Děkuji za odpověď.
Re: Seborea od: 17. 7. 2022, 11:14:50
Ano,je to velmi pravděpodobné.MUDr.P.Koželuhová
lymfedém dolní končetiny od: Eva Navrátilová 10. 8. 2022, 11:05:17
Dobrý den, pomohla by biorezonance v případě lymfedému z nejasných příčin? Stav trvá už deset let, nezhoršuje se, s občasnými zlepšeními.
Re: lymfedém dolní končetiny od: 10. 8. 2022, 19:08:47
Ano,určitě stojí za to to vyzkoušet. MUDr.P.Koželuhová
Tehotenstvo od: Karin 16. 8. 2022, 08:49:17
Dobrý deň,
mám naplánované terapie na najbližšie 2 mesiace. Momentálne sa chceme začať snažiť o bábätko. Chcem sa teda spýtať, či je biorezonancia bezpečná ak by som medzičasom otehotnela.
Ďakujem
Re: Tehotenstvo od: 16. 8. 2022, 11:06:29
Ano, běžně chodí na biorezonanci ženy,které si přejí otěhotnět nebo které v době těhotentství mají problémy, které takto řešíme. Pokud ale mátě naplánované 2 operace, bylo by fajn, abyste min 3 měs po operaci netěhotněla a naopak navstívila biorezonanci na doladění jizev po zákrocích.
Tehotenstvo od: Karin 16. 8. 2022, 09:12:55
Dobrý deň,
mám naplánované terapie na najbližšie 2 mesiace. Momentálne sa chceme začať snažiť o bábätko. Chcem sa teda spýtať, či je biorezonancia bezpečná ak by som medzičasom otehotnela.
Ďakujem
Obsedantně kompulzivní porucha od: Pavlína 6. 9. 2022, 14:32:55
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se dá biorezonancí pomoci lidem s OCD..??
Re: Obsedantně kompulzivní porucha od: 6. 9. 2022, 21:19:35
Ano,jeto možné.
Nedoslýchavost od: Iva 11. 9. 2022, 09:55:08
Dobrý den, od druhého stupně základní školy trpím nedoslýchavostí. Což se postupem času zhoršuje. V současné době mám asi 25% ztráty sluchu na obou uších. Je mi 43let. Je možné pomocí biorezonance zlepšit sluch? Děkuji moc za odpověď
troklanný nerv od: LUCIE 18. 4. 2023, 20:28:34
Dorbý den, manžel trpí velkými bolestmi trojklanného nervu. Velmi často, po dobu cca již 10 let. Záchvyty jsou i několikrát denně. Je možné pomocí biorezonance dojít k úlevě? děkuji
Re: troklanný nerv od: 18. 4. 2023, 21:03:06
Ano, je to možné.
čip od: Jiří Pilný 13. 10. 2023, 19:53:57
Můžou se čipy navzájem ovlivňovat při přiblížení? Např. v posteli. Máme s manželkou oba čipy ve stejném čase.
Děkuji
Re: čip od: 15. 10. 2023, 18:39:36
Ano,mohou.
Nosní polypy od: Jana 8. 11. 2023, 18:11:43
Pomáhá biorezonance na chronický zánět vedlejších nosních dutin spojený s tvorbou polypů?
Re: Nosní polypy od: 8. 11. 2023, 20:20:52
Ano,pomáhá ..MUDr.P.Koželuhová
Přesvědčění skeptika od: Jan Hložek 18. 11. 2023, 09:54:38
Dobrý den, manželka - pracovnice ve zdravotnictví - mi neustále opakuje, že pro fungování biorezonance neexistují vědecké důkazy. U mé terapeutky jsem několikrát slyšel o studiích, které fungování potvrzují. Nemáte prosím odkazy na nějaké studie, kterými bych mohl manželku přesvědčit?Klidně v cizím jazyce.
Děkuji
Re: Přesvědčění skeptika od: 18. 11. 2023, 10:28:20
Dobrý den,

přístroj Bicom je registrovaný zdravotnický prostředek vč. klinických studií.
Zde zasílám odkaz na některé studie. wwww.biorezonance.org.
Klinické studie máme ve formátu pdf. Pokud mi zašlete Váš email, rád Vám je zašlu.
S pozdravem
Rychnovský
jednatel BIOMED CZ
Bolesti při terapii od: Lenka Nováková 13. 2. 2024, 04:10:09
Dobrý den,
chci se zeptat, zda má bicom optima nějaké kontraindikace a zda je v pořádku, když je terapie nesnesitelně bolestivá.
Byla jsem dnes 12.2.2024 na sezení na biorezonanci v Kladně. Přišla jsem s podrážděným zubem, ale paní terapeutka mi řekla, že to nevadí, při akutních stavech se lépe zapíše uzdravení do těla.
Začala terapie, dostala jsem kovové koule do rukou a destičku na prsa a na břicho. Po nějaké době mě začala v zubu tepat bolest a k tomu se postupně přidala pravá noha, bolestivě mi v ní škubalo. Měla jsem pocit, že mi brní celé tělo a měla jsem veliký problém se ovládat, abych se netřásla. Byl to pro mě velmi traumatický tříhodinový zážitek. Paní terapeutka mě celou dobu ujišťovala, že je vše v pořádku. Máte na takovýto postup při terapii a nezbytnou bolest a utrpení stejný názor?
Musela jsem si vzít lék proti bolesti, ale i přesto mám teď zub velice bolestivý a na dásni se mi udělal váček. Bylo to jen špatné načasování? Nechce se mi líbit, v jakém jsem stavu po dnešní terapii.
Moc Vám děkuji za odpověď, Lenka Nováková
Zhoršení po terapii a reakce na bicom od: Kika 16. 4. 2024, 14:52:17
Dobrý den, chtěla bych poprosit o názor/ radu. Byla jsem na terapii Bicom (kvůli neurologickým problémům zřejmě po covidu/ očkování,) ale po 2 dnech se mi v místě nalepení čipu (na břichu) udělala po celém místě téměř černá modřina a do 2 dnů u mě začaly problémy, které jsem už dlouho neměla (mívala jsem poměrně často a bez objektivního nálezu)- bolesti v oblasti močového měchýře (pocit jako zánět, ale po otestování žádný nález), mohla mi terapie něco z minulosti "vyvolat"? Je to již týden od terapie a bolesti mám stále. Děkuji moc za odpověď, momentálně nevím, co dělat.
Re: Zhoršení po terapii a reakce na bicom od: 16. 4. 2024, 19:03:02
Ano to je možné - v případě informační terapie často dochází k reverzním symptomům- tedy ideálně se "vracíte" po symptomech,které jste již v minulosti prodělala- jedná se tedy o "čistící" reakci ,nyní tedy sejměte čip z těla-během několika dní byste měla být bez potíží.
Pokud by i poté symptomy přetrvávaly, nakontaktujte znovu terapeuta,aby vás "vyladil" a zbavila jste se vašich momentálních obtíží. MUDr.P.Koželuhová
Zhoršení po terapii a reakce na bicom od: Kika 16. 4. 2024, 14:52:29
Dobrý den, chtěla bych poprosit o názor/ radu. Byla jsem na terapii Bicom (kvůli neurologickým problémům zřejmě po covidu/ očkování,) ale po 2 dnech se mi v místě nalepení čipu (na břichu) udělala po celém místě téměř černá modřina a do 2 dnů u mě začaly problémy, které jsem už dlouho neměla (mívala jsem poměrně často a bez objektivního nálezu)- bolesti v oblasti močového měchýře (pocit jako zánět, ale po otestování žádný nález), mohla mi terapie něco z minulosti "vyvolat"? Je to již týden od terapie a bolesti mám stále. Děkuji moc za odpověď, momentálně nevím, co dělat.



Reakce na příspěvek „Re: Diabetes 1.typu” od: Šsárka
(e-mail můžete uvést, pokud chcete být upozorněni na odpověď k vašemu příspěvku)
Odkazy lze vkládat takto: [url]www.seznam.cz[/url]


Text:
Předmět:

Opište text z obrázku  :   

Jméno:
E-mail:
skrýt můj e-mail v diskuzi